img

POROZMAWIAJ Z NASZYM EKSPERTEM

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

AUTEL ROBOTICS

EVO II Dual (640T) V2

Evo II Dual to najmniejszy i najbardziej zaawansowany dron z kamerą termowizyjną jaki prezentuje firma Autel. Dron wyposażony jest w dwie kamery - termowizyjną oraz światła dziennego, dzięki czemu idealnie nadaje się do wykonywania misji poszukiwawczych czy inspekcyjnych.

 • Radiometryczna kamera termowizyjna 640x512 30 Hz
 • Kamera 48 MP i obraz wideo 8K
 • Bezstratny zoom 4x
 • Czas lotu: do 38 minut
 • System unikania przeszkód 360°
 • Brak stref NFZ
 • Dynamic Track 2.0
 • Dostępna wersja Enterprise -kontroler z ekranem
Negocjuj cenę

Evo II Dual 640T – Moc, niezawodność, wydajność

Najnowszej generacji matryca termowizyjna Autel Robotics może pracować z rozdzielczością 640×512 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. Standardowe wyposażenie obejmuje obiektyw 13 mm, 8-krotny zoom optyczny, zdolność do rozpoznawania celów żywych w odległości 100 m.

Wiele trybów pomiaru temperatury

Autel Evo II Dual umożliwia pomiar temperatury w 3 opcjach:

 • Centralny pomiar temperatury ( podgląd temperatury na bieżąco w środkowej części wyświetlacza)
 • Punktowy pomiar temperatury (dotknięcie konkretnego punktu obiektu na wyświetlaczu pozwoli odczytać jego temperaturę na bieżąco)
 • Regionalny pomiar temperatury (dynamiczny podgląd temperatury średniej, maksymalnej i minimalnej w wybranym obszarze obrazu)

10 palet kolorów odwzorowania temperatury

Oprogramowanie umożliwia pracę na jednej z dziesięciu palet kolorów:

White Hot (gorące – białe) | Cold and Hot (zimne i gorące) | Rainbow (tęcza) | Enhanced Rainbow (tęcza rozszerzona) | Ironbow | Lava (lawa) | Arctic (Arktyka) | Searing (palące) | Gradation (gradacja) | Heat Detection (wykrywanie ciepła)

Alarm temperatury | Izoterma | Regulacja obrazu

Funkcja alarmu temperatury pozwala na  kontrola temperatury w czasie rzeczywistym i otrzymywanie informacji o wykryciu obiektu o określonej temperaturze. System sygnalizuje użytkownikowi osiągnięcie zadanego progu temperatury. Izoterma daje możliwość ustawienia zakresu temperatury, którą system ma wykrywać w obserwowanych obiektach. Regulacja obrazu to liczne funkcje  regulacji jasności czy kontrastu i szczegółowości w czasie rzeczywistym. System wyróżnia wszystkie obiekty o temperaturze odpowiadającej docelowej.

Narzędzie do analizy zdjęć w podczerwieni

Oprogramowanie IR PC Tool: Darmowe narzędzie do analizy pomiarów temperatury opracowane dla modelu 640T – umożliwia szybki import obrazu, edycję i analizę pomiarów temperatury oraz tworzenie szczegółowych raportów, które można udostępniać i opracowywać w zespołach.

 

Tryb PiP – Obraz w obrazie

Dzięki uruchomieniu funkcji PiP w Autelu EVO II Dual możliwe jest połączenie zobrazowania w świetle widzialnym i termowizyjnym co ułatwia szybką interpretację obrazu, a tym samym podejmowanie krytycznych decyzji.  Rodzaj wyświetlanego obrazu można szybko zmienić za pomocą dwóch kliknięć na ten, który daje lepszy widok w danej sytuacji lub powrócić do trybu obrazu w obrazie.

Rozdzielczość 8K: zarejestruj i zapisz nawet najdrobniejsze szczegóły

Autel Evo II Dual potrafi nagrywać obraz nawet w rozdzielczości 7680×4320 px. Oznacza to 4 razy więcej pikseli niż w formacie 4K (i aż 16 razy więcej niż w formacie HD) – nagrania wideo w 8K to zupełnie nowy poziom wyrazistości i głębi obrazu.
Matryca 48 Mp drona Evo II Dual zarejestruje wszystkie szczegóły istotne dla kryminalistyki, ułatwiając zapis wiernych obrazów dowodów.

Obrazy termowizyjne i RGB zapisywane są z osadzonymi metadanymi, dzięki czemu Evo II Dual jest znakomitym urządzeniem bezpieczeństwa publicznego.

Bezstratny zoom 4x daje możliwość rejestracji danych wizualnych z dużej odległości z bezstratnym, 4-krotnym powiększeniem obrazu przekłada się na jego wysoką szczegółowość, a tym samym lepszą świadomość sytuacyjną.

 

System unikania przeszkód 360°

Dron ma 19 grup czujników, w tym 12 wizyjnych, kamerę główną, czujniki ultradźwiękowe, IMU i nie tylko – dzięki czemu może tworzyć trójwymiarowe mapy otoczenia i planować tor lotu na bieżąco.

Dynamic Track 2.0
EVO II może odwzorowywać jednocześnie położenie i prędkość ruchu obiektów obserwowanych oraz dokładnie przewidywać ich trajektorię, lub też śledzić bez przerwy nawet 64 cele jednocześnie

Ekran Smart Controller – Dostępny w wersji Enterprise

Dron Autel EVO II  640T występuje również w wersji Enterprise, która wyróżnia się kontrolerem z wbudowanym 7’9 calowym ekranem o maksymalnej jasności 2000 nitów i wysokiej rozdzielczości 2048×1536.  Oprócz tego sam dron wersji Enterprise zbudowany jest z bardziej wytrzymałych ramion oraz większych śmigieł. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 5800 mAh zapewnia do 4,5 godziny ciągłego użytkowania kontrolera i obsługuje szybkie ładowanie- do 100% w 2 godziny. Smart Controller działa na dostosowanym systemie Android i obsługuje dodatkową elastyczność w zakresie przepływu pracy systemów innych firm, umożliwiając użytkownikom pobieranie dodatkowych aplikacji innych firm i tworzenie własnego, wyjątkowego systemu operacyjnego. Kontroler posiada 128GB wbudowanej pamięci wewnętrznej co pozwala na zapisy danych bez konieczności korzystania z karty micorSD w samym dronie.

Autel Evo II Dual 640T- in the box

– Dron EVO II Dual 640
– 3x akumulator
– Aparaturę zdalnego sterowania
– Śmigła
– Ładowarka sieciową
– Ładowarka samochodową
– HUB ładowania do 4 akumulatorów
– Dedykowana walizka
– Kable OTG Micro USB i OTG USB-C
– Kabel Micro USB (do ładowania aparatury)
– Dokumenty dotyczące bezpieczeństwa i szybkiego startu

Autel Evo II Dual Enterprise 640T v2- in the box

– Dron EVO II Dual 640T v2 (Wzmocnione ramiona i większe śmigła)
– 3x akumulator
– Aparatura Smart Controller z ekranem 7’9 cala
– Śmigła
– Ładowarka sieciową
– Ładowarka samochodową
– HUB ładowania do 4 akumulatorów
– Dedykowana walizka
– Kable OTG Micro USB i OTG USB-C
– Kabel Micro USB (do ładowania aparatury)
– Dokumenty dotyczące bezpieczeństwa i szybkiego startu

 

Zastosowania Autel Evo II Dual 640T


Kontrola obiektów liniowych:
Jest to tańsza, bezpieczniejsza i wydajniejsza praca służb utrzymania ruchu ograniczająca ryzyka związane z bliskim kontaktem ludzi z obiektami przemysłowymi

Pożarnictwo:
Wykrywanie miejsc o wysokiej temperaturze, dozór nad miejscami zagrożonymi pożarem, szybszy czas reakcji na wybuch ognia.

Służby mundurowe:
Obserwacja terenu, rekonstrukcja w miejscu wypadków, kryminalistyka, wideomonitoring i poszukiwanie osób zaginionych.

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl