img

Porozmawiaj z expertem:

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

Dronetag

Beacon

Dronetag Beacon to jeden z najmniejszych lokalizatorów (beaconów) Remote ID dostępnych na rynku. To kompaktowe, ważące zaledwie 16 g urządzenie kompatybilne z każdym dronem bez pogarszania jego parametrów technicznych pozwala w łatwy sposób zapewnić zgodność z przepisami prEN 4709-002.
Najważniejsze cechy:

 • Zgodność z przepisami prEN 4709-002
 • Waga zaledwie 16g
 • Wymiary 25 x 36,8 mm
 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Łączność poprzez Bluetooth
 • Wbudowany moduł GPS, GLONASS, Galileo oraz SBAS
 • Szyfrowanie danych
 • Czas pracy na baterii do 16 godzin
 • Stopień ochrony IP43
Negocjuj cenę

Kompaktowy lokalizator Remote ID zapewniający zgodność z przepisami

Dronetag Beacon to kompaktowy lokalizator (beacon) Remote ID zapewniający zgodność z przepisami prawnymi prEN 4709-002 pozwalający legalnie wykonywać operacje lotnicze dronów o masie powyżej 250 gramów latających poniżej 120 m wysokości AGL w kategorii specjalnej.

Zgodność z ogólnoświatowymi przepisami 

Rozwiązanie od Dronetag zgodne jest z najważniejszymi regulacjami prawnymi obowiązującymi w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Dronetag Beacon pozwala na szybką identyfikację bezzałogowego statku powietrznego przez służby kontroli ruchu lotniczego.

Dronetag Beacon oraz Mini

Zdalna identyfikacja bezpośrednia

Nowe przepisy wymagają na operatorach dronów w regionach UE i USA obowiązek zapewnienia zdalnej identyfikacji bezzałogowych statków powietrznych. Dronetag Beacon to dodatek, który sprawia, że drony stają się zgodne z najnowszymi standardami DRI

Niewielkie urządzenie Dronetag Beacon pozwala wyposażyć dowolnego drona drona w funkcję DRI. Adapter przesyła lokalizację drona przez Bluetooth w zasięgu do 3 km (1,86 mili).

 

16 gramów najnowszej technologii

Wymiary Dronetag Beacon zostały ograniczone do minimum, aby nie wpływać negatywnie na parametry techniczne bezzałogowych statków powietrznych.

Dzięki wymiarom na poziomie 25 x 38,6 mm i wadze 16 g, Dronetag Beacon można łatwo umieścić nawet na najbardziej kompaktowych konstrukcjach.

 
Wymiary Dronetag Beacon
Dron z Dronetag Beacon

Uniwersalne mocowanie i wytrzymały akumulator

Dronetag Beacon to niezwykle uniwersalne urządzenie, które współpracuje z każdym rodzajem bezzałogowego statku powietrznego. Żywotność baterii na poziomie do 16 godzin pozwala na wykonywanie operacji lotniczych bez ograniczeń. Mocowanie odbywa się za pośrednictwem podwójnego zapięcia, za które można podnieść większość bezzałogowych statków powietrznych bez obawy o jego otwarcie.

 

Zarządzanie za pośrednictwem aplikacji mobilnej 

Wszystkimi lokalizatorami produkowanymi przez Dronetag zarządza się z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem oraz iOS. Pozwala ona na sprawdzanie stref przestrzeni powietrznej, planowanie lotów, monitorowanie dronów z zamontowanymi beaconami Remote ID oraz powiadamiać innych operatorów o zagrożeniach w przestrzeni powietrznej.

Aplikacja Dronetag

Szyfrowanie danych gwarantuje bezpieczne użytkowanie

Wszystkie dane przekazywane przez Dronetag Beacon są szyfrowane i zabezpieczone przed potencjalnym odczytem przez osoby trzecie

Kompatybilność z popularnymi systemami pozycjonowania

Lokalizator Remote ID posiada wbudowany moduł lokalizacyjny kompatybilny z GPS, GLONASS, Galileo oraz SBAS. Rozwiązanie to gwarantuje dostęp do aktualnej oraz dokładnej lokalizacji beacona.

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl