img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI Enterprise

Flighthub 2

FlightHub 2 to kompleksowa, oparta na chmurze platforma do zarządzania operacjami dronów, która pomaga uzyskać wszechstronną świadomość sytuacyjną w czasie rzeczywistym. Uzyskaj dostęp do wszystkich informacji potrzebnych do planowania misji dronów, nadzorowania floty i zarządzania tworzonymi danymi - teraz z bezpiecznego środowiska opartego na chmurze.

 • Kompatybilny z Mavic 3E/T, Matrice 30, Matrice 300
 • Zarządzanie flotą dronów
 • Widok z kamer drona na żywo
 • Tworzenie map w chmurze
 • Darmowy okres próbny do Lipca 2023r.
 • Planowanie trasy nalotu
 • Zarządzanie i raportowanie lotami
 • Zlecanie tras lotów i obszarów zainteresowań do pilota
 • Przechowywanie i przesyłanie materiałów online
Negocjuj cenę
DJI FLIGHTHUB 2

Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania flotą dronów DJI

Zarządzanie misjami w czasie rzeczywistym

Tworzenie map w chmurze

Przy użyciu DJI Flighthub 2 możliwe jest tworzenie map online na podstawie zdjęć, które wykonał podłączony do systemu dron. Zdjęcia są automatycznie przesyłane do Flighthub 2, jeszcze w czasie wykonywania misji, tak aby po kilkunastu minutach pilot oraz zarządzający programem otrzymali aktualną mapę sytuacyjną z wybranego terenu. Ortomozaiki są automatycznie nakładane na mapę bazową 2.5D, zapewniając w razie potrzeby szczegółową wiedzę o środowisku misji.

Aby zwiększyć świadomość na temat ukształtowania terenu i sytuacji w otoczeniu, można zintegrować dane wysokościowe z mapami satelitarnymi otrzymując dokładne mapy 2.5D.

 

Transmisja na żywo z misji

Do Flighthub 2 można połączyć wielu użytkowników z jedną lub wieloma operacjami dronów jednocześnie i na bieżąco informować zespoły o najnowszych postępach prac dzięki strumieniowaniu na żywo. Obraz przesyłany do Flighthub cechuje się niskim opóźnieniem oraz wysoką rozdzielczością.

Tworzenie panoram 360

Za pomocą jednego przycisku można stworzyć panoramy 360° i przesłać je dalej do chmury.  Udostępnione zostaną zdjęcia i współrzędne w których zostały wykonane, które następnie zostaną umieszczone na mapie podstawowej 2.5D

Adnotacje na żywo

W celu efektywnego zarządzania misją i dystrybucji informacji można zaznaczyć obiekty lub całe obszary. Naniesione adnotacje są widoczne na mapie dla zespołów naziemnych, pilotów lub dowolnego członka zespołu w aplikacji DJI Pilot 2 w celu szybkiego dostosowania projektu i dystrybucji zadań.

Usprawniona komunikacja w zespole

Synchronizuj bezcenne informacje, takie jak pozycja zespołu, status drona, szczegóły misji i inne w czasie rzeczywistym i na wielu typach urządzeń, dzięki czemu współpraca w zespole jest łatwiejsza niż kiedykolwiek

 

Planowanie tras i zarządzanie misją

Twórz wszelkiego rodzaju misje lotnicze bezpośrednio z komputera, korzystając z mapy bazowej 2.5D. Po zaplanowaniu trasy możliwy jest podgląd oczekiwanych wyników dla każdego punktu misji, zapewniając bezpieczeństwo trasy lotu i jakość danych. Synchronizuj misje z pilotami, aby zapewnić wydajną i wygodną realizację.

Za pomocą aplikacji Flighthub 2 możliwe jest planowanie, zaplanowanie rozpoczęcia misji w wybranych godzinach, rozpoczęcie lotów przez DJI Dock oraz zarządzanie zebranymi danymi.

Aktualnie DJI Flighthub 2 wspiera planowanie misji w trybie lot po punktach (Waypoint)

 

 

 

Zarządzanie danymi

Przejrzyj wyniki operacji w chmurze. Otwórz dowolne przechwycone zdjęcie, wideo lub panoramę, a zostanie ono wyświetlone na mapie podstawowej 2.5D wraz z odpowiednimi informacjami o współrzędnych.

Twoje dane są bezpieczne

DJI poważnie traktuje bezpieczeństwo Twoich danych. Korzystamy z najlepszych w swojej klasie środków, aby chronić integralność Twoich zdjęć, filmów, dzienników lotów i innych danych użytkowników, co pozwala Ci w pełni korzystać z pełnego potencjału opartego na chmurze systemu zarządzania flotą. FlightHub 2 został stworzony, aby zachować integralność na wielu poziomach procesu zarządzania dronem i danymi – od podłączenia i konserwacji urządzenia, przez przesyłanie i transmisję danych, po przechowywanie usług w chmurze i bezpieczeństwo operacyjne.

DJI FlightHub 2 przesyła, przechowuje i zarządza danymi na serwerach w chmurze obsługiwanych przez Amazon Web Services, które są zgodne z certyfikatami bezpieczeństwa ISO/IEC 27001.

DILECTRO ACADEMY

Dostęp do Flighthub 2

Do końca lipca 2023 roku dostępny jest darmowy dostęp do wersji Beta oprogramowania. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz otrzymać darmowy dostęp do platfromy testowej.

Oprogramowanie specjalistyczne
Flighthub 2 | Zarządzanie flotą | Transmisja obrazu na żywo

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl