AgEagle, a w zasadzie AgEagle Aerial Systems Inc. to amerykańska firma pochodząca z Witchita w stanie Kansas. Od 2010 roku AgEagle skupia się na produkcji światowej klasy, wysoko wyspecjalizowanych bezzałogowych statków powietrznych, które z powodzeniem wykorzystywane są przez służby publiczne na całym świecie. 

Aktualnie AgEagle jest pionierem w budowie bezzałogowych statków powietrznych, czujników oraz oprogramowania dla wyspecjalizowanych użytkowników – z sektora rolniczego, obronnego, leśnictwa oraz budownictwa.

AgEagle dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie autonomicznej robotyki, które usprawniają automatyzację gromadzenia danych i uzyskiwanie praktycznych informacji, które pomagają rozwiązywać problemy klientów organizacji.

Założona w 2010 roku firma AgEagle została pierwotnie utworzona w celu stworzenia pionierskich, profesjonalnych dronów o konstrukcji stałopłatu oraz rozwiązań do gromadzenia i analizy danych opartych na zdjęciach lotniczych dla branży rolniczej. Dziś AgEagle jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań dronowych dla klientów na całym świecie w branży energetycznej, budowlanej, rolniczej i rządowej.

Aktualnie AgEagle posiada trzy biura – dwa w Stanach Zjednoczonych (Kansas oraz Karolina Północna), a także w Europie (Szwajcaria).

Produkty oferowane przez AgEagle spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa oraz ochrony danych pozyskiwanych i przetwarzanych przez bezzałogowe statki powietrzne. Produkty producenta posiadają stosowne certyfikaty pozwalające na wykorzystanie ich w wojsku.

Firma AgEagle Aerial Systems Inc. notowana jest na nowojorskiej giełdzie NYSE.

W ofercie Dilectro znajdują się drony:

www.ageagle.com

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl