img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Matrice 30

DJI Enterprise Matrice 30T to kompaktowy dron o niesłychanie szerokim spektrum zastosowania. Niesamowite możliwości znane z dronów DJI Matrice 300/350 RTK - teraz dostępne są w mniejsze, mobilnej formie. Dron wyposażon w kamerę szerokokątną, kamerę z 16-krotnym zoomem optycznym, dalmierz laserowy oraz kamerę termowizyjną. Urządzenie przeznaczone jest do wykonywania najtrudniejszych misji w niemal każdych warunkach.

 • Czas lotu do 41 minut
 • Kamera 4K z 16-krotny zoomem optycznym
 • Kamera termowizyjna o rozdzielczości 640x512 30Hz
 • Dalmierz laserowy 1200m
 • Zasięg sterowania do 8 km
 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód
 • Dedykowany kontroler z wbudowanym 7 calowym ekranem
 • Ulepszona kamera FPV
 • IP55 i możliwość lotów w niskich temperaturach
 • Szyfrowanie AES-256
 • Roczne ubezpieczenie DJI Care w zestawie
Dowiedz się więcej

Dwie wersje DJI M30 i M30T

Seria dronów DJI M30 to dwa modele: M30 oraz M30T. Jedyną różnicą pomiędzy nowymi modelami dronów DJI to opcja kamery termowizyjnej o rozdzielczości 640×512 30Hz w wersji M30T. Wersja M30 posiada wszystkie funkcje kamery szerokokątnej, kamery tele oraz dalmierza co wersja z termowizją. Oprócz dodatkowej kamery termowizyjnej drony mają te same funkcje oraz wyposażenie.

Minimalny rozmiar maksymalne możliwości

Drony z serii M30 oferują możliwości, które nigdy wcześniej nie były dostępne w tak kompaktowej formie. DJI M30 waży mniej niż 4kg, składa i  rozkłada się w błyskawiczny sposób bez użycia narzędzi i jest gotowy do startu w mniej niż minutę. Akcje SAR czy inspekcje można teraz wykonywać sprawniej niż do tej pory, a mnogość inteligentnych funkcji sprawia, że drony DJI M30 sprawdzą się w nawet najtrudniejszych scenariuszach.

Kamera 3w1 i 4w1

Maksymalnie zminiaturyzowane kamery są w pełni zintegrowane z dronami M30 i posiadają wiele inteligentnych funkcji. Dzięki kamerze FPV przystosowanej do pracy przy słabym oświetleniu, obraz jest dobrze widoczny nawet w nocy.

Kamera szerokokątna

Podstawową kamerą jest kamera szerokokątna 4K / 30 fps 12 MP  z sensorem 1/2”.

Kamera z zoomem

Kamera z 16-krotnym powiększeniem optycznym oraz maksymalnie 200-krotnym powiększeniem cyfrowym nagrywa obraz w jakości 4K w 30 klatkach na sekundę, a zdjęcia zapisywane są w rozdzielczości 8K przy użyciu 1/2″ calowego sensora 48 MP.

Kamera Termowizyjna (w M30T)

Najwyższa dostępna rozdzielczość 640×512 przy odświeżaniu 30Hz gwarantuje płynny obraz w każdych warunkach. Kilkanaście palet wyświetlanych kolorów, funkcje alarmu i dokładność pomiaru temperatury na poziomie ±2°C. 

Dalmierz laserowy

Kamera w M30 wyposażona jest w dalmierz laserowy o zasięgu od 3 do 1200 metrów. W połączeniu z funkcjami PinPoint – zapisującymi wskazane pozycje na ekranie – tworzy rewelacyjne narzędzie wykorzystywane w akcjach ratowniczych i poszukiwawczych.

Loty w każdych warunkach z M30

W M30 podniesiono stopień ochrony IP do poziomu IP55. Oznacza to ochronę drona przed pyłem oraz  przed strugą wody (12,5 l/min) laną na obudowę z dowolnej strony. W praktyce oznacza to możliwość wykonywania lotów podczas opadu deszczu bez ryzyka uszkodzenia sprzętu czy utraty gwarancji.

Twoje dane są zawsze bezpieczne – AES-256

Czasem loty wykonywane są w okolicy krytycznej infrastruktury lub innych prywatnych miejscach. Z DJI Matrice M30 nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo pozyskiwanych i przesyłanych danych – dron chroni Twoje informacje na kilka sposobów. Szyfrowanie AES-256 w komunikacji dron – kontroler to gwarancja tego, że nikt nie przechwyci połączenia ani pozyskiwanych informacji.

Ulepszona komunikacja z dronem

Dron  do komunikacji z kontrolerem obsługuje technologię OcuSync 3 Enterprise, która, umożliwia trójkanałową transmisję wideo 1080p oraz bezproblemowe przełączanie między kanałami nawet w terenie z dużymi zakłóceniami. Za pomocą DJI Cellular (opcjonalny klucz) możliwe są loty z wykorzystaniem sieci 4G. Dron może pracować na dwóch częstotliwościach – 2,4 GHz i 5,8 GHz, a maksymalny deklarowany zasięg lotu wynosi do 8km.

Matrice M30 4G
Akumulatory do M30

Podwójne zasilanie

DJI M30 zasilany jest dwoma nowymi akumulatorami DJI TB30. Jeden akumulator posiada pojemność 5880 mAh (LiPo 6S) i waży mniej niż  700g. Gdy temperatura akumulatora jest niższa niż 10° C, automatycznie włącza się funkcja samonagrzewania. Akumulatory posiadają funkcję hot-swap co umożliwia ich wymianę bez konieczności wyłączania samego drona. Czas ładowania akumulatorów to około 30 min (ładowanie dwóch akumulatorów TB30 w zakresie 20%-90%) lub około 50 minut (ładowanie dwóch akumulatorów TB30 w zakresie 0%-100%). Ładowanie odbywa się poprzez stację ładowania BS30.

Nowy kontroler z wbudowanym ekranem

W zestawie z M30 znajduje się nowy, stworzony z myślą o profesjonalistach 7-calowy panoramiczny ekran DJI RC Plus z funkcją dual control. RC Plus przystosowany jest do pracy w środowisku przemysłowym, posiada ochronę IP54 i daje możliwość pracy w temperaturze od -20°C do 50°C. Kontroler posiada 4 wbudowane anteny, moduł komórkowy DJI dla dodatkowej obsługi 4G, obraz wbudowany i zewnętrzny akumulator, który zapewnia 6 godzin czasu pracy. Dzięki funkcji hot-swap można wymieniać akumulator  bez konieczności wyłączania aparatury.

Kontroler do M30 RC Plus

Nowa aplikacja DJI Pilot 2

Kontroler RC Plus posiada wgraną nową aplikację do sterowania i zarządzania lotem drona M30 – DJI Pilot 2. Zupełnie nowy interfejs użytkownika, pozwala na dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji drona w łatwy i intuicyjny sposób. Informacje na temat szczegółów lotu i nawigacji wyświetlane są w czytelniejszy sposób co zwiększa wygodę podczas użytkowania. Przyciski na ekranie są konfigurowalne i umożliwiają szybkie działania, takie jak nagrywanie, tworzenie PinPointów, zmiana trybu pracy kamery i wiele innych. 

img

Zestaw Matrice 30

W zestawie

1x Dron DJI Matrice M30 / M30T
1x stacja ładująca DJI BS30
1x DJI RC Plus (w tym aplikacja DJI Pilot 2)
1x Skrzynia Transportowa
1x 1671 śmigło (CW)
1x 1671 śmigło (CCW)
1x kabel USB-C
1x kabel USB-C do USB-C
1x zestaw śrub zapasowych
1x Ubezpieczenie DJI Care Enterprise Basic (1 rok)
1x Usługa Maintenance Standard dla DJI Care Enterprise Basic
Baterie TB30 sprzedawane są osobno

Dodatkowe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Matrice 30

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-01 | NSTS-05

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl