DOŚWIADCZENIE

Profesjonalne wsparcie

4200

Zgłoszeń serwisowych

1500

Naprawionych dronów

350

Wymienionych gimbali
Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dronów marki DJI Enterprise. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm realizowanych usług.
img
USŁUGI

Serwis dronów

Masz problem ze swoim sprzętem? Twój dron zaliczył upadek? Nie martw się - naprawimy Twojego drona abyś mógł ponownie nim latać. Od 2016 roku prowadzimy profesjonalny serwis dronów w Warszawie. Skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc. Jeśli pomoc zdalna nie będzie możliwa, zawsze można wysłać do nas sprzęt lub odwiedzić nas osobiście.

Jeżeli jesteś już naszym klientem i potrzebujesz naprawy lub przeglądu swojego drona DJI możesz liczyć na wykonanie usług serwisowych na preferencyjnych warunkach. Jeśli chcesz zapytać o wstępną wycenę lub diagnozę - skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Posiadamy certyfikat potwierdzający umiejętności oraz zaliczenie egzaminu serwisowego dla dronów DJI, który uprawnia nas do przeprowadzania napraw produktów tej marki. Serwisując drona w Dilectro masz pewność, że Twój sprzęt będzie naprawiony przez doświadczonego serwisanta z wieloletnim doświadczeniem.

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl