img

Porozmawiaj z expertem:

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

Elistair

Safe-T

Stacja stałego zasilania Elistair Safe-T pozwala na wykonywanie operacji lotniczych na wysokości do 100 metrów. Maksymalny pobór mocy wynosi 2200 W, a Safe-T posiada obudowę odporną na warunki atmosferyczne (IP54). Całością zarządza się z dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Stacja stałego zasilania Elistair Safe-T kompatybilna jest z około 50 konstrukcjami dostępnymi na rynku – w tym najpopularniejszymi dronami od DJI.
Najważniejsze cechy:

 • Kompatybilna z około 50 najpopularniejszymi dronami
 • Umożliwia zawis w powietrzu na wysokości do 100 metrów
 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Stopień ochrony IP54
Negocjuj cenę
Elistair Safe-T

Stacja stałego zasilania Elistair SAFE-T

Stacja stałego zasilania pozwala zamienić popularne bezzałogowe statki powietrzne w skuteczne narzędzia do prowadzenia długotrwałej obserwacji z powietrza

Safe-T to wytrzymała stacja na uwięzi kompatybilna z wieloma dronami na rynku, w tym niezwykle popularnymi DJI Matrice 300/Matrice 350. Dzięki 100-metrowej mikro uwięzi i odporności na złe warunki pogodowe zapewnia nieprzerwaną możliwość obserwacji przez wiele godzin. System jest szczególnie przydatny do nadzoru powietrznego w dzień i w nocy, ale także do zastosowań telekomunikacyjnych przy użyciu opcjonalnego mikrotetheringu światłowodowego.

Zaprojektowana dla
najbardziej wymagających
misji

Stacja stałego zasilania Elistair Safe-T została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających misjach. Oferuje stopień ochrony IP54 oraz posiada zatwierdzenie francuskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Elistair Safe-T
DJI Matrice 30 podłączony do stacji stałego zasilania Elistair Safe-T

Wysoka uniwersalność

Dedykowane moduły dostarczane przez Elistair zapewniają kompatybilność z najpopularniejszymi bezzałogowymi statkami powietrznymi na rynku

Stacja stałego zasilania kompatybilna jest z dronami o poborze mocy ciągłej do 2200 W.

Rozwiązanie sprawdzone przez administrację publiczną

Ponad 650 egzemplarzy stacji stałego zasilania Elistair Safe-T jest obecnie używanych na całym świecie przez organy administracji publicznej do rozpoznania, monitoringu oraz ochrony.

 
×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl