Guide, a właściwie Wuhan Fuide Sensmart Tech Co., LTD., to założone w 2016 roku chińskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń bazujących na technologii termowizyjnej oraz światle podczerwonym. Od początku działalności Guide skupia się na rozwoju, produkcji i popularyzacji produktów termowizyjnych na podczerwień w zastosowaniach komercyjnych.

Od kilku lat produkty firmy Guide projektowane są z myślą o służbach mundurowych oraz leśnictwie. Monokulary oraz lornetki termowizyjne wspierają działania poszukiwawczo-ratownicze, pozwalają monitorować stan pożaru czy szukać zwierzyny. Z technologii tej korzysta Policja (poszukiwanie i ratownictwo), Straż Pożarna (monitorowanie stanu pożaru, monitorowanie strażaków podczas akcji), Straż Graniczna (poszukiwanie osób nielegalnie przekraczających granicę, walka z przemytem) oraz inne służby mundurowe.

Guide zatrudnia ponad 600 pracowników, z czego 30% to pracownicy działu badawczo-rozwojowego.

Firma posiada 6 linii produkcyjnych. Zdolność produkcyjna wynosi 1,5 miliona egzemplarzy rocznie.

Firma co roku bierze udział w co najmniej 30 wystawach na całym świecie popularyzując rozwiązania z zakresu termowizji. 

Guide posiada ponad 300 umów długoterminowych ze swoimi partnerami na całym świecie. Firma zarządza spółkami zależnymi zarejestrowanymi w Niemczech oraz Belgii. 

Dilectro Enterprise jest oficjalnym dystrybutorem produktów Guide dedykowanych dla działań poszukiwawczo-ratowniczych w Polsce. W ofercie znajdują się lornetki, monokulary oraz kamery termowizyjne:

www.guideir.com

img

Jak monokulary i lornetki termowizyjne sprawdzają się w praktyce?

Sprawdź wyniki testów
Udostępnianie plików w czasie rzeczywistym
Tryb PiP

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl