img

POROZMAWIAJ Z NASZYM EKSPERTEM

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI Enterprise

DJI Dock

Stacja dokująca do dronów DJI Matrice M30 i M30T. Niezawodne, przeznaczone do pracy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Stacja dokująca ładuje drony M30, automatycznie uruchamia drona i wykonuje misje zaprogramowane w DJI FlightHub 2. DJI DOCK ma konstrukcję typu „wszystko w jednym”, posiada kamerę monitorującą, stację pogodową, wbudowane anteny transmisyjne, moduły RTK, gniazdo klucza 4G.
Dostępny w Q4 2022.

 • Ładowanie dronów DJI M30 w 25 minut
 • Automatyczne uruchamianie drona
 • Zdalne rozpoczynanie zaplanowanych misji
 • Zasięg do 7 km
 • Praca w temperaturach od -35℃ do 50℃
 • Zarządzanie misjami w chmurze
 • Wsparcie dla indywidualnych wdrożeń
 • Dedykowana stacja pogodowa
Negocjuj cenę

Stacja dokująca DJI Dock

Najnowsze rozwiązanie DJI to w pełni automatyczna stacja dokująca dedykowana do dronów DJI Matrice 30 oraz Matrice 30T. Mobilna stacja dokująca pozwala na szybkie ładowanie akumulatorów, automatyczne uruchamianie drona oraz wykonywanie wcześniej zaplanowanych misji. Stacja samodzielnie rozkłada się podczas lądowania drona i nie wymaga ingerencji pilota podczas procedury startu.

Szybkie ładowanie w stacji

Dzięki systemowy klimatyzacji TEC, która chłodzi akumulatory drona podczas ładowania, możliwe jest błyskawiczne naładowanie akumulatorów od 10% do 90% w zaledwie 25 minut. Rekordowo, krótki czas ładowania sprawia, że posiadając 3 takie zestawy możemy wykonywać operacje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Akumulatory w dronach M30 posiadają gwarancję na 400 cykli ładowania lub 12 miesięcy użytkowania w zależności co nastąpi pierwsze.

Operacje 24/7

Stacja dokująca do M30 ma najwyższą wydajność z maksymalną odpornością na wiatr 15 m/s, stopień ochrony IP55 (podstawowe komponenty: IP67) i działa w temperaturach od -30 ℃ do 50 ℃ dzięki klimatyzacji TEC. Powyższe parametry umożliwiają korzystanie ze stacji oraz dronów M30 nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Start i lądowanie może odbywać się przy prędkości  prędkość wiatru do 12m/s.

 

Stacja ładowania DJI Dock

Wbudowany akumulator

DJI DOCK posiada wbudowany zapasowy zasilacz, który zapewnia zasilanie przez 5 godzin po awarii zasilania, dzięki czemu dron może bezpiecznie wrócić i zostać ponownie naładowany.

W pełni naładowany dron M30 lata przez 40 minut i może przeprowadzać misje i inspekcje w zasięgu do 7 km od zainstalowanej stacji.

Szybka instalacja stacji

DJI Dock waży 90kg i zajmuje mniej niż 1 metr kwadratowy. Konfiguracja wymaga jedynie zamocowania na ziemi, dostępu do zasilania i Internetu oraz szybkiej konfiguracji za pomocą kontrolera DJI RC Plus. Wymagana wolna przestrzeń nad stacją to jedynie 1 metr. Cały system można z łatwością przetransportować na samochodzie typu pick-up.

Modułowa konstrukcja i otwartość aplikacji

Modułowa konstrukcja, która ułatwia konserwację i utrzymanie urządzenia w odpowiednim stanie. Cloud API udostępnia funkcje Dock programistom i integratorom systemów, którzy mogą skonfigurować niestandardowy, prywatny serwer. Stacje dokujące DJI mają gniazda które umożliwiają wstępne przetwarzanie plików multimedialnych, aby jeszcze bardziej poprawić wydajność operacyjną.

Pobierz specyfikację w PDF

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl