img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Aeroscope Stacjonarny

DJI Aeroscope Stacjonarny to urządzenie wykrywające drony firmy DJI w promieniu do kilkunastu kilometrów od miejsca gdzie zamontowany zostanie wykrywacz. AeroScope pozwala operatorowi wykryć drony w danej przestrzeni powietrznej, zobaczyć informacje telemetryczne lotu i podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Jeśli masz wrażliwą przestrzeń powietrzną, która wymaga stałej ochrony, DJI AeroScope to doskonały wybór. Produkt przeznaczony wyłącznie dla służb.

 • Wykrywa drony DJI
 • Wiele opcji konfiguracji
 • Podgląd lotu drona oraz miejsca pilota na żywo
 • Archiwizacja i eksport zebranych danych
 • Wymaga integracji z komputerem stacjonarnym
Poznaj cenę

Stacjonarny wykrywacz dronów

Dzięki zwiększonemu wykorzystaniu dronów konsumenckich i komercyjnych na całym świecie, DJI opracowało skuteczne rozwiązanie do wykrywania dronów – Aeroscope. Stacjonarna wersja wykrywacza dronów przekazuje informacje na temat położenia statków powietrznych DJI w promieniu działania urządzenia, które można dostosować do wymagań klienta. Dzięki możliwości zastosowania wielu anten uzyskujemy 360° pokrycie sygnałem w odległości nawet do kilkudziesięciu kilometrów.

DJI Aeroscope

Stacjonarna wersja wykrywacza dronów DJI – Aeroscope to rozwiązanie przeznaczone do chronienia najbardziej wrażliwych obiektów, które wymagają stałej informacji na temat BSP znajdujących się w ich otoczeniu. Stacjonarną wersję Aeroscope można skonfigurować stosując różne modele anten co przekłada się na zasięg samego urządzenia. Dostępne są anteny G8 Combo oraz G16 Combo, które należy zintegrować z jednostkami stacjonarnymi.

Zestaw z anteną G8 Combo

Zestaw Aeroscope stacjonarny z anteną G8 combo składa się z 4 anten z wbudowanym modułem 2.4 GHz oraz 5.8 GHz i 1 jednostki stacjonarnej dzięki czemu uzyskuje się pokrycie na poziomie 360°.

Antena G8 Combo Aeroscope
Antena G16 Combo

Zestaw z anteną G16 Combo

Zestaw DJI Aeroscope stacjonarny z anteną G16 combo składa się z 16 anten 2.4 GHz, 16 anten 5.8 GHz oraz 4 jednostek stacjonarnych dzięki czemu uzyskuje się pokrycie na poziomie 360°.

Jednostka Stacjonarna

Jednostka stacjonarna AeroScope pozwala na dostosowanie do potrzeb użytkownika i montaż według konkretnych wytycznych by pokryć całą przestrzeń powietrzną wokół chronionego obiektu. W idealnych warunkach system może działać na odległość do 50 km i zbierać informacje o dronach z maksymalnie 2 sekundowym opóźnieniem.

System monitorowania danych może być zintegrowany z istniejącymi już systemami ochrony użytkownika, by zapewnić zintegrowany system obserwacji. System wykorzystuje również funkcje chmury publicznej i prywatnej lub działa lokalnie, co pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb użytkownika.

Autoryzowany dystrybutor DJI Aeroscope w Polsce

Certyfikat Aeroscope Dilectro
DILECTRO SERVICES

Wdrożenie DJI Aeroscope

Istnieje możliwość modyfikacji urządzenia pod indywidualne potrzeby klienta wraz z opcjami zabudowy. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby poznać szczegóły.

Usługa specjalistyczna
DJI Aeroscope

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl