img

Porozmawiaj z expertem:

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

Elistair

Ligh-T

Ligh-T to najbardziej przystępna stacja stałego zasilania do popularnych dronów od Elistair. Model ten pozwala zwiększyć czas operacji lotniczych wykonywanych w celu obserwacji lub zarządzania kryzysowego. Stacja Elistair Ligh-T jest kompatybilna z większością popularnych dronów w tym DJI Matrice 350 RTK oraz Matrice 30T. Czas przygotowania do lotu wynosi zaledwie 5 minut, a kompaktowe wymiary ułatwiają transport.
Najważniejsze cechy:

 • Kompatybilna z około 50 najpopularniejszymi dronami
 • Umożliwia zawis w powietrzu na wysokości do 70 metrów
 • Czas przygotowania do lotu zaledwie 5 minut
 • Obsługa przez jednego operatora
Negocjuj cenę
Elistair Ligh-T

Stacja stałego zasilania Elistair Ligh-T

Elistair Ligh-T czwartej generacji to podstawowy model stacji stałego zasilania do popularnych dronów. Rozwiązanie to pozwala znacząco wydłużyć czas pojedynczej operacji lotniczej z wykorzystaniem quadrocopterów. 

Dzięki stacji stałego zasilania Elistair Ligh-T można znacząco zwiększyć czas operacji lotniczych wymagających statycznej obserwacji. Rozwiązanie to dedykowane jest do długotrwałej obserwacji, zabezpieczenia imprez masowych lub misji z zakresu reagowania kryzysowego.

Kompatybilna z popularnymi dronami

Stacja stałego zasilania Elistair Ligh-T współpracuje z wieloma wielowirnikowcami o maksymalnym poborze prądu do 1500 W. Rozwiązanie to jest w pełni kompatybilne z najnowszymi profesjonalnymi dronami firmy DJI – Matrice 350 RTK oraz Matrice 30T

Elistair Ligh-T
DJI Matrice 30 podłączony do stacji stałego zasilania Elistair Safe-T

Obserwacja na wysokości 70 metrów

Stacja stałego zasilania Elistair Ligh-T wyposażona została w 70 metrowy przewód, który pozwala na wykonywanie operacji lotniczych na wysokości od 0 do 70 metrów.

Stacja stałego zasilania jest niezwykle prosta w obsłudze. Przygotowanie stacji stałego zasilania oraz kompatybilnego drona do lotu zajmuje zaledwie 5 minut i może być wykonane przez jednego operatora.

Rozwiązanie sprawdzone przez administrację publiczną

Stacje stałego zasilania firmy Elistair są obecnie używanych na całym świecie przez organy administracji publicznej ponad 60 krajów do rozpoznania, monitoringu oraz ochrony.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl