img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI Enterprise

Matrice 350 RTK

DJI Matrice 350 RTK to ulepszona wersja flagowej konstrukcji DJI Enteprise dla sektora przemysłowego - DJI Matrice 300 RTK. Nowy model posiada jeszcze lepszy system transmisji, nowy typ akumulatorów pozwalający na wykonywanie dłuższych misji oraz lepsze zabezpieczenie przed wodą i pyłem, co zwiększa użyteczność w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
Najważniejsze cechy:

 • Maksymalny czas lotu do 55 minut
 • Odporność na pył i wodę potwierdzona certyfikatem IP55
 • System transmisji DJI O3 Enterprise
 • Kontroler DJI RC Plus
 • Akumulatory DJI TB65 o żywotności 400 cykli ładowania
 • 6-kierunkowe wykrywanie i pozycjonowanie
 • Kamera FPV z widokiem nocnym
 • Kompatybilność wsteczna z akcesoriami z Matrice 300 RTK
 • Uniwersalne moduły payload
Negocjuj cenę

DJI Matrice 350 RTK – udana ewolucja sprawdzonego Matrice 300 RTK

Wprowadzony na rynek w maju 2020 roku dron DJI Enterprise Matrice 300 RTK to flagowy, sprawdzony model dla sektora Enterprise. Debiutujący trzy lata po Matrice 300 RTK model Matrice 350 RTK to niezwykle udana aktualizacja, która wprowadza na pokład kilka nowych rozwiązań

 

DJI Enterprise Matrice 350 RTK oferuje całkowicie nowy system transmisji wideo i sterowania, bardziej wydajny system baterii i wszechstronniejsze  funkcje bezpieczeństwa, a także solidną ładowność i możliwości rozbudowy. To aktualnie jedna z najbardziej uniwersalnych platform latających dla sektora Enterprise.

Niesamowicie wysoka uniwersalność

Wytrzymała konstrukcja Matrice 350 RTK charakteryzuje się mocnym napędem, zwiększonym stopniem ochrony i doskonałymi osiągami w locie, dzięki czemu bez wysiłku radzi sobie z różnorodnymi wyzwaniami.

Akumulator DJI TB65 pozwala na nawet do 55 minut nieprzerwanego lotu. Obudowa jest odporna na warunki atmosferyczne, co zostało potwierdzone certyfikatem IP55, a maksymalny udźwig wynosi aż 2700 g.

 

DJI Matrice 350 RTK może wykonywać loty na wysokości do 7000 m n.p.m, przy wietrze o prędkości do 12 m/2 oraz w temperaturach od -20 ° C do +50 ° C.

DJI Matrice 350 RTK

Zaktualizowany system łączności DJI O3 Enterprise Transmission

DJI Matrice 350 RTK wykorzystuje transmisję DJI O3 Enterprise, która obsługuje trójkanałowe transmisje na żywo 1080p HD o maksymalnej odległości transmisji 20 km. Zarówno dron, jak i pilot zdalnego sterowania posiadają czteroantenowy system nadawczo-odbiorczy, który może inteligentnie wybrać dwie optymalne anteny do transmisji sygnałów, podczas gdy cztery anteny odbierają sygnały jednocześnie. W ten sposób znacznie poprawiono możliwości przeciwdziałania zakłóceniom i zoptymalizowano stabilność transmisji.

Nowy kontroler DJI RC Plus

Dron DJI Matrice 350 RTK dostarczany jest z zupełnie nowym kontrolerem DJI RC Plus. Wyposażono go w 7-calowy ekran dotykowy o podwyższonej jasności, tryb podwójnego operatora oraz zewnętrzną baterię WB37, która zapewnia odpowiednio długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

Z przodu, z tyłu i na górze aparatury znajduje się kilka przycisków i pokręteł umożliwiających szybką obsługę. Funkcje przycisków można dostosować do przyzwyczajeń użytkowników, zapewniając intuicyjną i elastyczną obsługę.

Całość współpracuje z aplikacją DJI Pilot 2 którą zoptymalizowano w celu wyraźniejszego prezentowania typu misji oraz statusu lotu.

 
DJI RC Plus

DJI Matrice 350 RTK stworzony do pracy w ciężkich warunkach

Zarówno dron, jak i aparatura posiadają certyfikat IP gwarantujący gotowość do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Cały zestaw jest pyłoszczelny oraz wodoodporny. Temperatura robocza waha się w zakresie od -20° do 50° C, umożliwiając całodobową pracę nawet w bardzo gorącym lub zimnym otoczeniu.

Zupełnie nowe akumulatory pozytywnie wpływają na efektywność cenową

Statek powietrzny DJI Matrice 350 RTK jest wyposażony w nowy system podwójnej baterii TB65, który obsługuje wymianę baterii podczas pracy i pozwala na wiele lotów bez wyłączania zasilania. Bateria zachowuje swoją żywotność przez aż 400 cykli ładowania, co zauważalnie zmniejsza zmniejsza koszt pojedynczego lotu.

System ładowania BS65 otrzymał możliwość ładowania baterii w kilku trybach – przechowywania, ładowania oraz szybkiego ładowania. Zarządzanie akumulatorami odbywa się z kontrolera DJI RC Plus. 

Stacja ładowania DJI BS65 dostarczana jest w dedykowanej skrzyni na kółkach, co ułatwia jej transport oraz przenoszenie. 

DJI TB65

Zwiększony poziom bezpieczeństwa

DJI Matrice 350 RTK posiada na pokładzie dodatkowe zabezpieczenia takie jak:

 • Wskaźniki blokady ramion
 • Kamera FPV z trybem nocnym (Dzięki doskonałym możliwościom widzenia w nocy, kamera FPV może wyraźnie prezentować otoczenie i przeszkody podczas lotu w nocy. Działa w połączeniu z funkcją PinPoint, aby zapewnić lepszą nawigację dla bezpiecznego lotu, pomagając w pewniejszym działaniu w nocy.)
 • 6-kierunkowe wykrywanie i pozycjonowanie (Matrice 350 RTK został zaprojektowany z sześciokierunkowym lornetkowym systemem wizyjnym i systemem wykrywania podczerwieni dla sześciokierunkowej świadomości, pozycjonowania i wykrywania przeszkód, zapewniając kompleksową ochronę podczas lotu.)
 • Radar CSM (Matrice 350 RTK może wykrywać subtelne przeszkody w górę lub w zakresie 360° w poziomie i omijać je na czas. Efektywny zasięg wykrywania wynosi do 30 m, co dodatkowo poprawia bezpieczeństwo lotu.)
 • Wielowarstwowa konstrukcja z redundancją (Matrice 350 RTK ma redundantną konstrukcję, aby maksymalnie zapewnić bezpieczeństwo lotu, umożliwiając pewniejsze radzenie sobie w trudnych warunkach operacyjnych.)

Prawdziwa moc ładunków payload

Matrice 350 RTK obsługuje pojedynczy gimbal skierowany w dół, podwójne gimbale skierowane w dół i pojedynczy gimbal skierowany w górę oraz może przenosić trzy ładunki jednocześnie. Samolot ma również otwarty interfejs E-Port i maksymalną ładowność 2,7 kg, spełniając potrzeby różnych scenariuszy operacyjnych, takich jak bezpieczeństwo publiczne, inspekcje i mapowanie.

 

caa3dbd945c9b78277aba403de92b888 (1)

Inteligentne tryby lotów

Matrice 350 RTK obsługuje misje Waypoint, Mapping, Oblique i Linear Flight. Możesz użyć funkcji Terrain Follow lub Smart Oblique do wydajnego gromadzenia danych. Wraz z DJI Terra można szybko uzyskać cyfrowe wyniki HD 2D i 3D, umożliwiając precyzyjne i wydajne mapowanie.

Dzięki funkcjom takim jak precyzyjny PinPoint i mapowanie w chmurze w czasie rzeczywistym, Matrice 350 RTK może łączyć ze sobą powietrze, ziemię i chmurę. Po zakończeniu zbierania obrazów przez samolot, DJI FlightHub 2 może szybko modelować miejsce operacji i przesyłać informacje o poleceniach do samolotu i operatorów naziemnych. Zarówno pilot zdalnego sterowania, jak i FlightHub 2 obsługują rysowanie punktów, linii i powierzchni oraz przesyłanie w czasie rzeczywistym, a także mogą współpracować z samolotem w celu przesyłania na żywo widoku operacji w czasie rzeczywistym, przełamując bariery komunikacyjne dla operacji współpracy powietrze-ziemia.

Dzięki funkcji Live Mission Recording, Matrice 350 RTK może generować i przechowywać pliki trasy lotu, które mogą być wykorzystane w dowolnym momencie do realizacji zautomatyzowanej pracy i sprawiają, że powtarzalne inspekcje nie są już czasochłonne ani pracochłonne. Podczas korzystania z AI Spot-Check Matrice 350 RTK obsługuje automatyczne kadrowanie i ręczną regulację obiektów, aby poprawić dokładność powtarzanych zdjęć i jakość operacji inspekcji.

Na straży bezpieczeństwa danych

DJI Matrice 350 RTK został zaprojektowany z dbałością o spełnienie najwyższych standardów cyberbezpieczeństwa

Dron posiada na swoim pokładzie szyfrowanie plików multimedialnych, funkcję szyfrowania plików wideo korzystając z protokołu AES-256 oraz możliwość wyzerowania wszystkich danych za pomocą jednego kliknięcia.

img

Zestaw DJI Enterprise Matrice 350 RTK

W zestawie

Matrice 350 RTK
2 letnia ochrona DJI Care Enterprise
Aparatura sterująca DJI RC Plus
Ładowarka USB
Kabel USB-C
Akumulator WB37
1x para śmigieł 2110s
2x noga podwozia
4x zapasowe amortyzatory gumowe gimbala
Kabel USB-USB
Walizka transportowa na 4 kółkach
Zestaw zaślepek portów
Zestaw śrub i kluczy

UWAGA! Akumulatory TB65 oraz stacja ładowania BS65 sprzedawane są oddzielnie!

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów DJI Matrice 350 RTK

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-06

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl