img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Mavic 3 Enterprise

Seria Mavic 3 Enterprise to dwa nowe modele dronów, które znajdą swoje zastosowanie w branżach geodezyjnych, inspekcyjnych czy akcjach poszukiwawczych. Najbardziej pożądane funkcje i możliwości z dronów z serii Matrice zostały udostępnione do kompaktowej wersji Mavic 3 Enterprise.

  Mavic 3 Enterprise:
 • Mechaniczna migawka i sensor CMOS 4/3
 • Kamera 4K z 56-cio krotnym zoomem hybrydowym
 • Czas lotu do 45 minut
 • Zasięg do 8 km dzięki DJI Ocusync 3
 • Opcjonalny moduł RTK

 • Mavic 3 Enterprise Thermal
 • Kamera termowizyjna o rozdzielczości 640x512 30Hz
 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód
 • Temperatura pracy -10° do 40° C
 • Oprogramowanie DJI Terra Electricity na 3 miesiące
 • Roczne ubezpieczenie DJI Care w zestawie
Zamów w przedsprzedaży

Dwie wersje DJI M3E i M3T

Seria dronów DJI M3E to dwa modele: Mavic 3 Enterprise  oraz Mavic 3 Thermal. Różnicą pomiędzy nowymi modelami dronów DJI to dodatkowa, w pełni zintegrowana kamera termowizyjna o rozdzielczości 640×512 30Hz w wersji M3T. Wyposażenie oraz funkcje w kontrolerze są takie same dla obu modeli.

Minimalny rozmiar maksymalne możliwości

Drony z serii Mavic 3 Enterprise wyróżniają się nie tylko znakomitymi parametrami technicznymi ale przede wszystkim swoim kompaktowym rozmiarem. Drony mieszczą się w jednej ręce, mogą być uruchomione w kilkanaście sekund, a ich małe rozmiary powodują, że z łatwością można nimi wystartować nawet w najtrudniejszych warunkach. Cały potrzebny do operacji sprzęt (akumulatory, kontroler, ładowarka) mieszczą się w jednej walizce co sprawia, że drony z serii Mavic 3 Enterprise są niezwykle mobilnymi urządzeniami.

 

Mavic 3 Enterprise – idealne wejście w geodezję

Znana z drona Mavic 3 kamera z matrycą CMOS 4/3 została dodatkowo wyposażona w mechaniczną migawkę. Zapobiega to rozmyciom pozyskiwanych obrazów i zapewnia możliwość wykonywania zdjęć z interwałem co 0,7 sekundy.  Rozmiar piksela kamery szerokokątnej wynosi 3.3μm, co w połączeniu z inteligentnym trybem słabego oświetlenia, daje znacznie poprawione parametry w przypadku fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych.

Mavic 3 Thermal – najwydajniejsze inspekcje termowizyjne

Mavic 3 Thermal oprócz podstawowych kamer szerokokątnej i tele, posiada radiometryczną kamerę termowizyjną o rozdzielczości 640×512 i odświeżaniu 30Hz z funkcjami pomiaru punktowego czy obszarowego. Obraz z obu kamer może być wyświetlany jednocześnie, a korzystając z funkcji płynnego przybliżania obu kamer z łatwością można rozpoznawać wykryte obiekty bez konieczności przełączania się pomiędzy kamerami.

Najwyższa wydajność lotu w swojej klasie

Oba modele zapewniają maksymalnie 45 minut lotu (Pomiar wykonany przy użyciu M3E lecącego ze stałą prędkością 32,4 km/h przy bezwietrznych warunkach do osiągnięcia 0% poziomu naładowania akumulatora). Czas ładowania jednego akumulatora przy użyciu oryginalnej ładowarki wynosi ok. 70 minut. Za niezawodną transmisję sygnału odpowiada system DJI Ocusync 3, co pozwala na lot do 8 kilometrów (Dla CE, bez przeszkód, bez zakłóceń). W przypadku silnych zakłóceń np. lotów w mieście można spodziewać się zasięgu ok. 1,5km, a w terenach podmiejskich z mniejszą ilością zakłóceń około 3km.

Twoje dane są zawsze bezpieczne – AES-256

Czasem loty wykonywane są w okolicy krytycznej infrastruktury lub innych prywatnych miejscach. Z DJI Mavic 3 Enterprise  nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo pozyskiwanych i przesyłanych danych – dron chroni Twoje informacje na kilka sposobów. Szyfrowanie AES-256 w komunikacji dron – kontroler to gwarancja tego, że nikt nie przechwyci połączenia ani pozyskiwanych informacji.

Wykrywanie przeszkód w każdym kierunku

Drony z serii Mavic 3 Enterprise wyposażone są w szerokokątne soczewki ze wszystkich stron w celu wykrywania i unikania przeszkód, bez martwych pól.  Pilot może samodzielnie regulować zakres ostrzeżeń zbliżeniowych oraz odległości automatycznego zmniejszania prędkości lotu w stosunku do odległości od przeszkód w zależności od wymagań misji.

Automatyczny powrót i system APAS 5.0

Drony DJI Mavic 3 Enterpise posiadają zaawansowane systemy automatycznego powrotu do miejsca startu w przypadku utraty łączności lub osiągnięcia minimalnego stanu naładowania akumulatora. System RTH (Return to Home) automatycznie planuje optymalną trasę powrotu w miejsce startu, co wpływa na oszczędność prądu i czasu. System APAS 5.0 pozwala na automatyczne omijanie wykrytych przeszkód (system ten działa tylko w trybie manualnym, w trudnych warunkach oświetleniowych wymagany jest nadzór pilota).

Nowy kontroler z wbudowanym ekranem

W zestawie z dronem Mavic 3 Enterprise znajduje się kontroler DJI RC Pro Enterprise z  5’5-calowym ekranem. Kontroler posiada wgraną aplikację do sterowania dronem oraz planowania misji – DJI Pilot 2. W przyszłości oprogramowanie będzie również kompatybilne z programem DJI Flighthub 2.

Dedykowane narzędzia dla programistów

PSDK – Zunifikowany interfejs PSDK pozwala na rozbudowę drona o możliwości urządzeń innych firm.

MSDK – Mobile SDK 5 ułatwia tworzenie aplikacji mobilnych do kontroli dronów serii Mavic 3 Enterprise. MSDK 5 jest oprogramowanie w pełni Open Source i posiada próbki kodu produkcyjnego modułów oryginalnego oprogramowania DJI Pilot 2.

Cloud API – Dzięki wbudowanym protokołom na bazie MQTT z aplikacji DJI Pilot 2, w DJI Cloud API możliwe jest połączenie drona z zewnętrzną platformą obsługującą chmurę bez potrzeby pisania dedykowanej aplikacji.

Kompatybilne akcesoria

Moduł RTK- Zapewnia centymetrową precyzję pozycjonowania podczas korzystania z usługi Network RTK, Custom Network RTK service lub korzystania ze stacji D-RTK 2.

Głośnik – Pozwala na odtwarzanie przygotowanych wcześniej komunikatów lub nagranych w czasie rzeczywistym podczas misji.  Efektywne natężenie dźwięku wynosi ok. 70 dB z 100m

Battery Kit – Zestaw 3 akumulatorów oraz Hub do ładowania (100W). Dron wykorzystuje te same akumulatory co Mavic 3 / Mavic 3 Cine.

 
img

Zestaw Mavic 3 Enterprise / Thermal

W zestawie

1x Dron DJI Mavic 3 Enterprise / Thermal
1x Akumulator DJI Mavic 3
1x Aparatura sterująca DJI RC Pro Enterprise (w tym aplikacja DJI Pilot 2)
1x Ładowarka sieciowa USB-C
2x Kabel USB-C ( w tym jeden USB-C USB-C)
1x Kabel zasilania
1x Osłona gimbala
1x Komplet śmigieł + para zapasowych śmigieł
1x Klucz imbusowy
1x Karta pamięci Lexar 64GB U3
1x Walizka transportowa
1x Ubezpieczenie DJI Care Enterprise Basic na 1 rok
1x Oprogramowanie DJI Terra Electricity na 3 miesiące

Dodatkowe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Mavic 3 Enterprise

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-01 | NSTS-05

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl