img

Porozmawiaj z expertem:

Łukasz +48 881 726 664 | łukasz.grzelak@dilectro.pl

Autel Robotics

Mapper

Autel Mapper - profesjonalne, wydajne i proste w obsłudze narzędzie do mapowania. Oprogramowanie pozwala na rekonstrukcję 2D i 3D z danych pozyskanych z drona
Najważniejsze cechy:

 • Rekonstrukcje 2D
 • Rekonstrukcje 3D
 • Przetwarzanie lokalne lub w chmurze
 • Wsparcie przez sztuczną inteligencję (AI)
 • Szybkie i dokładne przetwarzanie danych
 • Wysoka uniwersalność
 • Triangulacja lotnicza
 • Przetwarzanie 2D w czasie rzeczywistym
Negocjuj cenę

Autel Mapper – wysokiej klasy oprogramowanie do przetwarzania zdjęć z drona

Mapper od Autela to uzupełnienie ekosystemu producenta. Wysokiej klasy oprogramowanie służy do przetwarzania obrazów pozyskanych z drona do różnych celów.

Autel Mapper to oprogramowanie do rekonstrukcji 2D i 3D z przetwarzaniem w chmurze lub lokalnym, wykorzystujące głębokie uczenie się w celu uzyskania bardzo dokładnych wyników.

 

Szybkość i dokładność

Algorytmy głębokiego uczenia AI firmy Autel sprawiają, że Autel Mapper jest jednym z najszybszych programów do przetwarzania map w branży, zapewniając bardzo dokładną rekonstrukcję 2D i 3D, nawet w przypadku małych obiektów.

Rekonstrukcja 3D

Rozwiązanie łączy algorytmy tradycyjne i głębokiego uczenia, aby znacznie poprawić kompletność modeli 3D. Jakość rekonstrukcji można wybrać spośród trzech opcji: wysokiej, średniej i niskiej. Może całkowicie zrekonstruować małe obiekty i zaspokoić potrzeby różnych branż.

 

Rekonstrukcja 2D

Technologia głębokiego uczenia firmy Autel umożliwia autonomiczną adaptację algorytmów AI w różnych scenariuszach, spełniając wymóg dokładności 1:500 w branży geodezyjnej i kartograficznej bez GCP.

 

 

 

 

Triangulacja lotnicza

Inteligentne przetwarzanie blokowe triangulacji lotniczej w oprogramowaniu Autel Mapper może obsługiwać duże ilości danych. Zaawansowany algorytm dopasowywania może skutecznie rozwiązać przetwarzanie danych o różnych wysokościach i rozdzielczościach.

 

2D w czasie rzeczywistym

Podczas lotu zdalny kontroler przesyła obrazy w czasie rzeczywistym do aplikacji Autel Mapper w celu łączenia obrazów 2D w czasie rzeczywistym. Zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu są wykorzystywane do generowania precyzyjnych ortofotomap 2D w czasie rzeczywistym, zapewniając operatorom na miejscu podstawę do dostosowania przepływu pracy w odpowiednim czasie.

 

Elastyczność i skalowalność

Autel Mapper umożliwia łatwy import oraz eksport z wykorzystaniem funkcji sieciowych lub chmury obliczeniowej do szybkiej obsługi dowolnego projektu.

Szybkie modelowanie

Autel Mapper pozwala na wsadowy import obrazów wykonanych przez drony Autel Robotics w celu szybkiego generowania mapy 2D oraz renderingu przy użyciu zaawansowanych algorytmów ortorektyfikacji obrazu i algorytmów szybkiego łączenia.

Gotowość do pracy w chmurze

Dzięki wykorzystaniu chmury obliczeniowej możliwe jest szybsze tworzenie modeli.

Pełna kontrola

Unikalny, intuicyjny przepływ pracy Autel Mapper oznacza, że użytkownicy mogą szybko zanurzyć się w projekcie bez obawy, że zostaną przytłoczeni interfejsem użytkownika lub ilością czynności do wykonania.

Zastosowanie oprogramowania Autel Mapper

Autel Mapper można wykorzystać w:

 • Poszukiwaniu i ratownictwie
 • Inspekcji linii energetycznych
 • Monitorowaniu infrastruktury krytycznej
 • Służbach zapewniających bezpieczeństwo publiczne
 • Geodezji i mapowaniu

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl