img

Porozmawiaj z expertem:

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

Dronetag

Mini

Dronetag Mini to profesjonalny lokalizator (beacon) Remote ID z wbudowanym modemem sieci komórkowej 4G LTE. To kompaktowe, ważące zaledwie 32 g urządzenie kompatybilne z każdym dronem bez pogarszania jego parametrów technicznych pozwala w łatwy sposób zapewnić zgodność z przepisami prEN 4709-002.
Najważniejsze cechy:

 • Zgodność z przepisami prEN 4709-002
 • Wbudowany modem sieci komórkowej 4G LTE
 • Waga zaledwie 32g
 • Wymiary 54 x 35 mm
 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Łączność poprzez Bluetooth
 • Wbudowany moduł GPS, GLONASS, Galileo oraz SBAS
 • Szyfrowanie danych
 • Czas pracy na baterii do 14 godzin
 • Stopień ochrony IP43
Negocjuj cenę
Dronetag mini

Kompaktowy lokalizator Remote ID zapewniający zgodność z przepisami

Dronetag Mini to kompaktowy lokalizator (beacon) Remote ID zapewniający zgodność z przepisami prawnymi prEN 4709-002 pozwalający legalnie wykonywać operacje lotnicze dronów o masie powyżej 250 gramów latających poniżej 120 m wysokości AGL w kategorii specjalnej.

Wbudowany moduł sieci komórkowej 4G LTE

Dronetag Mini względem mniejszego modelu Beacon wyróżnia obecność wbudowanego modemu sieci komórkowej 4G LTE, który znacząco zwiększa uniwersalność rozwiązania. Użytkownik może wygodnie sprawdzać lokalizację beaconu za pośrednictwem dedykowanej chmur Dronetag nawet znajdując się w zupełnie innej lokalizacji. Wszystko odbywa się z wykorzystaniem wbudowanej karty SIM, co znacząco ułatwia konfigurację i zarządzanie rozwiązaniem – użytkownik nie musi pamiętać o utrzymywaniu aktywnej karty SIM.

 
Dronetag Beacon oraz Mini

Zgodność z ogólnoświatowymi przepisami 

Rozwiązanie od Dronetag zgodne jest z najważniejszymi regulacjami prawnymi obowiązującymi w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Dronetag Mini pozwala na szybką identyfikację bezzałogowego statku powietrznego przez służby kontroli ruchu lotniczego.

Zdalna identyfikacja bezpośrednia

Nowe przepisy wymagają na operatorach dronów w regionach UE i USA obowiązek zapewnienia zdalnej identyfikacji bezzałogowych statków powietrznych. Dronetag Mini to dodatek, który sprawia, że drony stają się zgodne z najnowszymi standardami DRI

Niewielkie urządzenie Dronetag Mini pozwala wyposażyć dowolnego drona w funkcję DRI. Adapter przesyła lokalizację bezzałogowego statku powietrznego przez Bluetooth w zasięgu do 3 km (1,86 mili).

 

Dronetag mini

Kompaktowe wymiary i niska waga

Wymiary Dronetag mini zostały ograniczone do minimum, aby nie wpływać negatywnie na parametry techniczne bezzałogowych statków powietrznych.

Dzięki wymiarom na poziomie 54 x 35 mm i wadze 32 g, Dronetag Mini można łatwo umieścić nawet na najbardziej kompaktowych konstrukcjach.

 

Uniwersalne mocowanie i wytrzymały akumulator

Dronetag Mini to niezwykle uniwersalne urządzenie, które współpracuje z każdym rodzajem bezzałogowego statku powietrznego. Żywotność baterii na poziomie do 14 godzin pozwala na wykonywanie operacji lotniczych bez ograniczeń. Mocowanie odbywa się za pośrednictwem podwójnego zapięcia, za które można podnieść większość bezzałogowych statków powietrznych bez obawy o jego otwarcie.

 
Dron z Dronetag Beacon
Aplikacja Dronetag

Zarządzanie za pośrednictwem aplikacji mobilnej 

Wszystkimi lokalizatorami produkowanymi przez Dronetag zarządza się z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem oraz iOS. Pozwala ona na sprawdzanie stref przestrzeni powietrznej, planowanie lotów, monitorowanie dronów z zamontowanymi beaconami Remote ID oraz powiadamiać innych operatorów o zagrożeniach w przestrzeni powietrznej.

Szyfrowanie danych gwarantuje bezpieczne użytkowanie

Wszystkie dane przekazywane przez Dronetag Mini są szyfrowane i zabezpieczone przed potencjalnym odczytem przez osoby trzecie

Kompatybilność z popularnymi systemami pozycjonowania

Lokalizator Remote ID posiada wbudowany moduł lokalizacyjny kompatybilny z GPS, GLONASS, Galileo oraz SBAS. Rozwiązanie to gwarantuje dostęp do aktualnej oraz dokładnej lokalizacji beacona.

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl