img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

Autel Robotics

EVO MAX 4T

Sięgaj nowych granic. Najnowszy dron firmy Autel - EVO MAX 4T pozwoli pilotom na wykonywanie większości misji z zakresu inspekcji oraz akcji SAR z powietrza. Mnogość kamer oraz czujników wraz z inteligentnymi systemami automatycznych lotów sprawia, że EVO Max 4T może stać się rewelacyjnym narzędziem w branży przemysłowej.
Najważniejsze cechy:

 • Kamera 48 MP z 10x Zoomem Optycznym i 160x Zoomem Cyfrowym
 • Kamera termowizyjna o rozdzielczości 640 x 512 pikseli
 • Kamera szerokokątna o rozdzielczości 50 MP
 • Dalmierz laserowy o zasięgu 1,2km
 • Stopień ochrony IP43
 • Czas lotu do 42 minut
 • Zasięg do 20km
 • Wielokierunkowe unikanie przeszkód
 • Kompatybilny z oprogramowaniem USR RDT G2
 • Zgodność z klasą C2
Negocjuj cenę

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  Autel Evo Max 4T

  Nowe funkcje w Autel Evo Max 4T

  Autel EVO Max 4T oferuje użytkownikom potężne technologie i zaawansowany stopień autonomii lotu. Autel EVO Max 4T jest wyposażony w nowy silnik Autosomy Engine, dzięki któremu ocenia skomplikowane warunki otoczenia, tworząc w czasie rzeczywistym trójwymiarowe trajektorie lotu, i w niezrównany sposób unika przeszkód.  Zaawansowane czujniki umożliwiają loty w obszarach poza zasięgiem GPS, zaś niezwykle wydajna kamera termowizyjna daje zupełnie nowe możliwości rozpoznawania i śledzenia celów.  Dzięki składanej, odpornej na warunki atmosferyczne konstrukcji, EVO Max 4T jest równie poręczny w transporcie, co wydajny w powietrzu.

  Gimbal z 4 sensorami

  W Autel EVO MAX 4T – 4 oznacza cztery czujniki, a „T” oznacza termowizję. Wbudowany radarowy dalmierz laserowy, kamera termowizyjna, kamera szerokokątna, i kamera z teleobiektywem sprawiają, że na pokładzie drona jest wszystko co przydaje się w profesjonalnej pracy z dronami.

  Pierwszą kamerą światła dziennego jest sensor o rozdzielczości 48 MP z opcją 10-krotnego przybliżania optycznego i 160 przybliżania cyfrowego. z matrycą 1/2″, która pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 8K. Drugą jest szerokokątna kamera o rozdzielczości 50MP z algorytmem Moonlight 2.0, dzięki czemu operator może zarejestrować wyraźny, szczegółowy obraz w słabym oświetleniu.

  Kamera termowizyjna o rozdzielczości 640 x 512 pikseli

  Oprócz kamery RGB, dron posiada kamerę termowizyjną o rozdzielczości 640 x 512 pikseli i odświeżaniu o częstotliwości 30 Hz. Pilot może skorzystać z możliwości 16-krotnego przybliżenia cyfrowego dla kamery termowizyjnej, która posiada dodatkowo znane funkcje wspomagające pomiary takie jak: pomiar punktowy lub uśredniony.

  Nowość na rok 2024 – Kamera termowizyjna wbudowana w drona Autel Robotics Evo Max 4T jest w pełni kompatybilna z programem do analizy zdjęć termowizyjnych w celu poszukiwania osób zaginionych – USR RDT G2.

  Dalmierz laserowy

  Czwartym czujnikiem umieszczonym w dronie Autel EVO MAX 4T jest dalmierz laserowy. Wystarczy dotknąć cel na ekranie, aby szybko odczytać jego współrzędne i wysokość z odległości nawet 1,2 km.

   

   
  Autel Evo Max 4T

  Zero martwych stref podczas unikania przeszkód

  EVO Max 4T to jedyny dron, który łączy w sobie tradycyjny system zobrazowania stereoskopowego z technologią radaru nadającego fale milimetrowe. Dzięki temu zintegrowany z dronem EVO Max 4T silnik Autel Autosomy Engine może dostrzegać obiekty z dokładnością do 0,5 cala (12,7 mm), eliminując martwe punkty i umożliwiając loty w warunkach słabego oświetlenia lub deszczu.

  Wydajność systemu unikania przeszkód zależy od prędkości ruchu drona, oświetlenia oraz warunków lotu i nie może zastępować odpowiedzialnych decyzji operatora drona.

  Systemy zwalczania zagłuszania i zakłóceń

  Autel EVO Max 4T jest wyposażony w zaawansowane moduły sterowania lotem i algorytmy specjalnie zaprojektowane do przeciwdziałania oddziaływaniom elektromagnetycznym, radiowym, a nawet spoofingowi (fałszowaniu) sygnałów GPS. Dzięki temu Autel EVO Max 4T może w niezawodny sposób wykonywać loty w pobliżu linii energetycznych, obiektów infrastruktury krytycznej czy w terenie o skomplikowanym ukształtowaniu.

  Wydajność systemu unikania przeszkód zależy od prędkości ruchu drona, oświetlenia oraz warunków lotu i nie może zastępować odpowiedzialnych decyzji operatora drona.

  Możliwości platformy

  Autel EVO Max 4T to zupełnie nowa platforma, odporna na wszelkie warunki pogodowe i tym samym oferująca zupełnie nowe, lepsze możliwości.

  Ochrona przed warunkami pogodowymi: IP43
  Maksymalny czas lotu: 42 min
  Odporność na prędkość wiatru: do 72,5 km/h
  Pułap lotu: 7000 m
  Zasięg transmisji obrazu: 20 km

  A-Mesh 1.0 – pierwsza na rynku dronów technologia sieci mesh

  Autel EVO Max 4T wyposażony zostanie* w nowy system A-Mesh, umożliwiający autonomiczną komunikację między dronami, wymianę danych i współpracę.

  Silna ochrona przed zakłóceniami: EVO Max 4T może bezproblemowo wymieniać dane z dronami w pobliżu, w przeciwieństwie do tradycyjnej łączności o strukturze łańcuchowej. Jeśli jeden z dronów ulegnie awarii lub nieoczekiwanie przerwie komunikację, cały system reorganizuje się automatycznie, aby nadal przekazywać krytyczne informacje.

  *Funkcjonalność dostępna wkrótce.

  Zastosowania poza zasięgiem widzenia:
  Dzięki sieci A-Mesh wiele dronów znajdujących się w pobliżu może pełnić rolę przekaźników danych, co znacznie podnosi skuteczność operacji BVLOS.


  Większy zasięg:
  Istnieje możliwość rozmieszczenia węzłów łączności statycznie, na wzniesieniach terenu lub masztach, dzięki czemu mogą w pełni pokryć wybrany obszar. Można również za pomocą roju dronów zrealizować mobilne punkty łączności, aby rozszerzyć zasięg całej grupy maszyn.


  Kontrola nad całą flotą:
  Wiele dronów może być sterowanych samodzielnie przez 1 operatora lub przez grupę operatorów jednocześnie, niezależnie od zasięgu sieci LTE.

  EVO Max 4T_Law Enforcement_Lifestyle_10

  SkyLink 3.0

  System SkyLink 3.0 drona Autel EVO Max 4T ma 6 anten, 4 pasma częstotliwości, szyfrowanie AES-256 i opcjonalną integrację transmisji 4G LTE, dzięki czemu użytkownicy tego modelu mogą liczyć na najbardziej zaawansowane możliwości lotu w dotychczasowej generacji dronów EVO.

  Bardzo długi zasięg nadawania: EVO Max ma 6 anten, które umożliwiają lot na odległość nawet 20 km od naziemnego stanowiska sterowania.
  Najlepsza ochrona przed zakłóceniami: SkyLink 3.0 pracuje w czterech pasmach częstotliwości – 2,4 GHz / 5,2 GHz / 5,8 GHz / 900 MHz i płynnie przełącza się pomiędzy kanałami wejściowymi.
  Wysoka rozdzielczość i niskie opóźnienie: SkyLink 3.0 utrzymuje obraz na poziomie 1080 p / 60 kl./s z opóźnieniem poniżej 150 ms przy stałej szybkości transmisji rzędu 64 Mbps.
  Szyfrowanie danych: Przesył danych pełnym łączem i zapis w pamięci chroniony szyfrowaniem AES-256.
  Możliwość integracji 4G: Ta seria modelu EVO może być wyposażona w opcjonalny, wbudowany moduł 4G LTE do łączności na duże odległości.

  Inteligentne funkcje

  Planowanie z użyciem map 3D: Zaplanuj, opracuj i wykonaj plan misji z 3-wymiarowymi punktami orientacyjnymi na mapie 3D.
  Odtwarzanie misji: Po włączeniu tej funkcji możesz wykonać lot ręcznie lub półautonomicznie albo połączyć wiele misji w jedną. EVO Max 4T automatycznie zarejestruje kąty kamery i odtworzy misję, którą właśnie wykonano.
  Szybka misja: Podczas wykonywania misji można tworzyć tymczasowe „szybkie misje”, po czym zestawiać wiele takich misji cząstkowych w całość, co podnosi elastyczność operacyjną.

   

  Wiele rodzajów misji

  Aplikacja Enterprise umożliwia planowanie różnorodnych misji autonomicznych i półautonomicznych w ramach zadań z zakresu bezpieczeństwa publicznego, kontroli infrastruktury czy geodezji
  Misje z punktami orientacyjnymi: Użytkownicy mogą dodawać punkty orientacyjne i w ten sposób elastycznie tworzyć niesystematyczne trajektorie lotu.
  Misja lotu po prostokącie: Za jednym kliknięciem można automatyczne wygenerować prostokątny obszar lotu.
  Misja po wielokącie: Możliwość automatycznego generowania wielokątnych obszarów lotu za jednym kliknięciem.
  Fotografia skośna: Automatyczne planowanie 5 grup tras (1 ortogonalna + 4 skośne) wedle obszaru lotu zadanego przez użytkownika.
  Misja po spirali: Ułatwia zadania poszukiwawczo-ratownicze w zadanym obszarze dzięki trajektorii lotu po spirali.
  Misja w korytarzu: Możliwość intuicyjnego i skutecznego planowania misji w korytarzach lotu wzdłuż dróg, rzek, rurociągów, linii energetycznych i innych wąskich obszarów o dużej długości.
  Terrain Follow: dostosowanie do terenu: Dron utrzymuje względnie stałą wysokość nad podłożem, które jest nierówne lub pochyłe.
  Automatyczne generowanie misji i rejestracja danych: Automatyczne tworzenie trajektorii poprzez dodawanie punktów granicznych regionów za pomocą kropek lub importując pliki KML.
  Skanowanie w pionie: Pomiary pionowe fasad budynków, ścian odkrywek czy też masztów i anten.

  Niektóre z misji będą dostępne w późniejszym czasie wraz z aktualizacją oprogramowania drona.

  Autel SDK

  Platforma programistyczna Autel SDK to rozwiązanie otwarte, które pozwala programistom i kontrahentom ograniczyć koszty produkcji oprogramowania i sprzętu oraz wspólnie stworzyć nowy ekosystem branżowy.

  Mobile SDK: Open UX SDK (na iOS i Android) umożliwia wywoływanie gotowego, interaktywnego interfejsu użytkownika.
  Payload SDK: Zunifikowane standardy interfejsów pozwalają korzystać z mocowań wyposażenia pokładowego od innych producentów, np. do mikrofonów czy detektorów gazu.
  Cloud SDK: Umożliwia zdalne nadawanie na żywo oraz sterowanie dornami i gniazdami Nest za pośrednictwem platform lub stron internetowych innych producentów.

  Kontroler z wbudowanym ekranem Autel V3

  Wyświetlacz czytelny w świetle dziennym: 7,9 cala, jasność maksymalna 2000 nitów, rozdzielczość 2048 × 1536.
  SuperDownload: Możliwość pobierania nagrania filmowego z drona na urządzenie mobilne z maksymalną prędkością 20 MB/s.
  Funkcjonalny interfejs: Porty HDMI umożliwiają podłączenie do wyświetlaczy lub monitorów innych producentów. Interfejs USB umożliwia doposażenie w moduł 4G.
  Bardzo długi czas pracy akumulatora: Maks. 4,5 h ciągłej pracy. Ładowanie wyczerpanego akumulatora w 2 h.
  Pamięć lokalna: Wbudowana pamięć masowa 128 GB umożliwia korzystanie z aplikacji innych firm i zapis multimediów.

  Ekosystem oficjalnych akcesoriów dla Autel Robotics Evo Max 4T

  Bezzałogowe statki powietrzne z rodziny Autel Robotics Evo Max to niezwykle uniwersalne konstrukcje, które na dodatek posiadają dedykowane złącze pozwalające na podłączanie dodatkowych akcesoriów i modułów payload rozszerzających funkcjonalność dronów.

  Autel Robotics stale pracuje na nowymi akcesoriami, które odpowiadają na potrzeby użytkowników bezzałogowych statków powietrznych z rodziny Evo Max na całym świecie.

  Za pomocą dedykowanych akcesoriów od Autel Robotics można doposażyć drony z serii Evo Max w dedykowany głośnik z oświetleniem, moduł zrzutu, moduł RTK czy ładowarkę pozwalającą ładować kilka akumulatorów w tym samym czasie. Całość uzupełnia dedykowany plecak zaprojektowany specjalnie w celu bezpiecznego i wygodnego przenoszenia dronów z serii Evo Max wraz z aparaturą i akcesoriami niezbędnymi do wykonywania operacji lotniczych.

  Zestaw Combo – Głośnik + Oświetlenie

  Zestaw Combo to akcesorium zaprojektowane specjalnie na potrzeby wykorzystania dronów Autel Robotics Evo Max w akcjach poszukiwawczo-ratowniczych. W skład zestawi wchodzi dedykowany głośnik oraz oświetlenie zewnętrzne. Mowa o dwóch oddzielnych modułach, które można ze sobą połączyć, aby korzystać z nich w tym samym czasie.

  Dzięki zestawowi Combo drony z serii Evo Max jeszcze lepiej nadają się do akcji poszukiwawczo ratowniczych.

  Moduł o wymiarach 145 x 116 x 83 mm mocowany jest z wykorzystaniem dedykowanego złącza na górze obudowy drona.

  Maksymalna moc dwóch punktów świetlnych z zestawu Combo wynosi aż 30 W. Maksymalna odległość świecenia wynosi aż 150 metrów. Tym samym dzięki dodatkowemu akcesorium można oświetlić przestrzeń o powierzchni nawet 1000 m2.

  Wbudowany głośnik o mocy 10 W generuje dźwięk o głośności aż 114 dB (pomiar 1 metr od bezzałogowego statku powietrznego). Tak donośny głośnik pozwala na przekazywanie komunikatów na odległość powyżej 300 metrów.

  Moduł zrzutu

  Drony z serii Evo Max od Autel Robotics można doposażyć również w dedykowany moduł zrzutu. Rozwiązanie to montowane jest na dolnej części obudowy drona z zachowaniem bezpośredniego dostępu do wszystkich czujników oraz wymiennego akumulatora. Moduł zrzutu pozwala na przymocowanie towarów i ładunków o masie własnej nawet do 850 gramów z wykorzystaniem czterech dedykowanych uchwytów.

  Co istotne sterowanie każdym z uchwytów jest oddzielne, co umożliwia przenoszenie czterech niezależnych ładunków i zrzut ich w różnorodnych miejscach.

  Sterowanie modułem zrzutu odbywa się za pośrednictwem dedykowanej opcji umieszczone w oprogramowaniu aparatury dołączone do dronów Autel Robotics z serii Evo Max*.

  *Konieczna może być aktualizacja oprogramowania układowego kontrolera oraz bezzałogowego statku powietrznego.

  Ładowarka wieloakumulatorowa

  Wykonywanie operacji lotniczych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych bardzo często ograniczone jest czasem lotu na pojedynczym ogniwie. Drony z serii Autel Robotics Evo Max posiadają funkcję wymiany baterii w trybie hot-swap – bez utraty informacji o danej operacji lotniczej. Dzięki najnowszemu akcesorium – ładowarce wieloakumulatorowej- można wygodnie ładować aż trzy akumulatory w tym samym czasie, co pozwala na wygodne wykonywanie ciągłych misji z wykorzystaniem dronów Autel Robotics Evo Max.

  Ładowarka wieloakumulatorowa do serii Evo Max posiada moc maksymalną 200 W. Jest to kompaktowe urządzenie o wymiarach 151 x 75 mm x 60 mm i wadze zaledwie 560 g.

  Czas ładowania dwóch oraz trzech baterii jednocześnie wynosi maksymalnie 110 minut. Przy ładowaniu jednej baterii można skorzystać z funkcji szybkiego ładowania, która skraca czas ładowania do 60 minut.

  Ładowarka wieloakumulatorowa do serii Evo Max
  Moduł RTK do serii Evo Max

  Moduł RTK

  W skład ekosystemu akcesoriów do dronów z rodziny Evo Max wchodzi również dedykowany moduł RTK.

  RTK – Real-Time Kinematic jest nowoczesną technologią pozwalającą na wykonywanie niezwykle dokładnych pomiarów przestrzeni z dokładnością do zaledwie 1cm. Dzięki temu drony wyposażone w moduł RTK można wykorzystać między innymi do mapowania terenów lub dotarcia do dokładnego punktu na mapie.

  Dedykowany plecak transportowy

  Bezzałogowe statki powietrzne bardzo często wykorzystywane są w misjach wykonywanych w różnym terenie. Najczęściej drony muszą zostać odpowiednio przetransportowane do miejsca wykonywania operacji lotniczej.

  Dla serii Evo Max producent przygotował dedykowany plecak transportowy wykonany z wytrzymałych materiałów. Całość utrzymano w stylu moro, wyposażono w miękkie ramiona ze spięciem na wysokości klatki piersiowej oraz pasa, które zwiększają komfort noszenia. Całość uzupełnia oddychający materiał na plecach.

  O bezpieczeństwo drona oraz akcesoriów dba specjalny stelaż z wypełnieniem. W plecaku zmieści się dron z serii Evo Max, trzy zestawy akumulatorów, aparatura oraz dodatkowe akcesoria.

  Plecak do serii Evo Max
  img

  Zestaw Autel Evo MAX 4T

  W zestawie

  1x Dron Autel EVO MAX 4T
  1x Akumulator Autel EVO MAX 4T
  1x Aparatura sterująca Smart Controller V3 z osłoną drążków
  1x Ładowarka sieciowa z kablem
  1x Osłona gimbala
  1x Para zapasowych śmigieł
  1x Karta pamięci 64GB
  1x Walizka transportowa
  1x Śrubokręt
  1x Smycz do kontrolera
  1x Ładowarka kontrolera z kablem do ładowania oraz transmisji
  1xInstrukcja i lista produktów
  1xWalizka

  Dodatkowe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

  DILECTRO ACADEMY

  Certyfikat kompetencji dla pilotów Autel EVO Max 4T

  Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

  Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
  NSTS-01 | NSTS-05

   Masz pytania?

   ×
   img

    Jak możemy pomóc?

    Szybki kontakt

    Sprzedaż

    +48 881 726 601

    kontakt@dilectro.pl

    Szkolenia

    +48 881 726 648

    szkolenia@dilectro.pl

    Serwis

    +48 881 726 642

    serwis@dilectro.pl