img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

SKY-HERO

Sigyn MKI

Robot Sigyn to uzupełnienie oferty firmy Sky-Hero o kieszonkowy, lekki, rzucany robot naziemny, stworzony specjalnie do zbierania i przesyłania informacji audio/wideo w czasie rzeczywistym, który cechuje się niezwykłą łatwością i prostotą użytkowania.
Zaprojektowany i wyprodukowany w Europie z najlepszych w swojej klasie materiałów, ten mały robot wytrzymuje intensywne użytkowanie i zapewnia niezawodną świadomość sytuacyjną z trudno dostępnych i niebezpiecznych miejsc.

 • Czas jazdy do 120 minut
 • Czas pracy w trybie stand-by do 300 minut
 • Zasięg wideo: do 150m
 • 2 kamery EO/IR i Mikrofon HD
 • Zasilanie 2x Li-Ion 3000mAh
 • Prędkość jazdy: 1,7m/s
 • Waga 1150g i udźwig 2kg
 • Odporny na uderzenia i upadki z 6 metrów
 • Możliwość sterowania 4 urządzeniami z 1 kontrolera GCS
Negocjuj cenę

Sigyn MKI – stworzony z myślą o bezpieczeństwie.

Sigyn MkI to wytrzymały, prosty w użyciu, rzucany robot naziemny, zaprojektowany do wspierania operacji wewnątrz budynków w trudno dostępnych i niebezpiecznych miejscach.

SUGV Sigyn zapewnia operatorowi widok z jednej z dwóch szerokokątnych kamer (przedniej i tylnej), która automatycznie przełączana jest do widoku na wprost po odwróceniu robota oraz mikrofon pozwalający na prowadzenie nasłuchu.

Odporny na uderzenia

Pojazd posiada wysoką odporność na wstrząsy i uderzenia dzięki lekkiej i wytrzymałej konstrukcji. Główny szkielet Sigyn wykonany jest  z włókna węglowego klasy lotniczej i wzmocnionych ram poliwęglanowych. Można go wrzucić w piwnicy, rzucić na dach lub zrzucić ze schodów, ponieważ wytrzymuje upadki z wysokości do 6m.

Zmieści się w trudno dostępnych miejscach

Symetryczna konstrukcja i ponadwymiarowe koła pozwalają robotowi naziemnemu Sigyn pokonywać małe przeszkody, obracać się w miejscu z dużą precyzją i nigdy nie utknie nawet gdy zostanie postawiony na własnym boku. Dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość 10cm) pojazd jest w stanie przejechać nawet przez małe szczeliny.

Pozostałe parametry

Sigyn zasilany jest dwoma wymiennymi akumulatorami Li-Ion o pojemności 3000m mAh co pozwala na jazdę przez 2 godziny lub bycie w gotowości przez około 300 minut.  Urządzenie może pracować w temperaturach od -20 do +50 stopni Celsjusza. Sam pojazd waży jedynie 1150g i można do niego zamocować dodatkowy ładunek o wadze do 2 kilogramów. Zasięg przesyłania obrazu/sterowania zależy od otoczenia i wynosi około 150 metrów.

SKY-HERO Sigyn MkI
SKY-HERO Sigyn

Doskonała świadomość sytuacyjna

Sigyn wyposażony jest w dwie kamery dzienne i nocne o kącie widzenia 150° każda, które umieszczone są z przodu oraz z tyłu urządzenia. Robot automatycznie przełącza widok z kamery po odwróceniu się na taką, która patrzy na wprost pojazdu.

Dodatkowo robot posiada, diody IR z możliwością przyciemniania i wybierania włączenia ich z przodu, z tyłu i u góry co zapewnia doskonałą jakość wideo i oświetlenie NVG bez typowego efektu płatka śniegu.

Sterowanie z kontrolera GCS

Sigyn od Sky-Hero kontrolowany jest przez naziemny multikontroler GCS MkII, umożliwiający operatorowi wybór spośród aż 4 połączonych bezzałogowych pojazdów. Do jednego kontrolera można podłączyć zarówno pojazdy Sigyn oraz drona Loki MK-2. Urządzenie pracuje na częstotliwościach C&C: 868/915 MHz A/V: 5.8 GHz, a szyfrowane połączenie AES-256 zapewnia bezpieczeństwo transmisji. GSD posiada jasny (700cd/m2), 5-calowy ekran chroniony szkłem Gorilla Glass z powłoką zapobiegającą zadrapaniom i odblaskowi.

Monitor Sky-Hero

Przesyłanie obrazu na ekran

Obraz z Sigyn może być przekazywany  bezpośrednio na mały (3,5-calowowy) wielokanałowy monitor, który można zamontować na ramieniu lub dowolnym wsporniku aby umożliwić widok w czasie rzeczywistym z pojazdu dla każdego członka eskadry interwencyjnej. Monitor Sky-Hero zbudowany jest z wysokiej jakości aluminium i poliwęglanu oraz chroniony jest ekranem ze szkła Gorilla Glass o grubości 1,0 mm zapewniając wysoką trwałość urządzenia.

DILECTRO ACADEMY

Szkolenie z obsługi Sky-Hero Sigyn

Kupując pojazd Sigyn przeszkolimy Cię z jego obsługi. Po dostarczeniu przez nas sprzętu nabędziesz odpowiednie umiejętności do sterowania pojazdem Sigyn.

Szkolenie produktowe
W zestawie

  Masz pytania?

  Pobierz specyfikację w PDF

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl