img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

+48 881 726 639 | agro@dilectro.pl

DJI AGRICULTURE

Agras T10

DJI Agras T10 to najmniejszy model z serii Agras, a zarazem najnowszy dron do oprysku. Wyposażony w 8 litrowy zbiornik, przy 5 metrowej szerokości oprysku pozwala na opryskanie do 40 hektarów w ciągu dnia. Nowa składana konstrukcja jest solidna i kompaktowa, szybko się składa i jest wygodna do przenoszenia i łatwiejsza w transporcie niż inne modele..

 • Zbiornik 8 litrów.
 • Sferyczny radar dookólny
 • Poziom ochrony IP67
 • Podgląd w czasie rzeczywistym dzięki podwójnemu FPV
 • Automatyczna praca z dużą precyzją
 • System siewu 3.0
Negocjuj cenę

Lekki i wygodny, łatwy w obsłudze

Konstrukcja drona do ochrony roślin DJI Agras T10 jest wykonana z kompozytu z włókna węglowego, który zapewnia trwałość całego drona przy niskiej wadze samego urządzenia. Obudowę w DJI T10 można złożyć do 70% jego rozłożonej wielkości, dzięki czemu jest to model niesamowicie wygodny i łatwy w transporcie. Akumulator oraz pojemnik na ciecz są łatwo wymienne, możliwy jest więc szybki montaż i demontaż całego zestawu.

DJI Agras T10

Wydajny oprysk i małe rozmiary

Smart Controller Enterprise 3.0​

Dedykowana do najnowszych dronów z serii Agras – aparatura Smart Controller Enterprise w wersji 3.0 posiada wbudowany 5’5 calowy, dotykowy ekran, za pomocą którego zaplanujemy trasę lotu naszego drona. Dzięki zastosowaniu ulepszonej technologii przesyłu – zasięg stabilnej transmisji wynosi do 5 kilometrów. Za pomocą jednej aparatury, możliwe jest sterowanie dwoma Agrasami jednocześnie. Kontroler można wyposażyć w odbiornik RTK, aby precyzyjniej ustalać punkty po jakich ma poruszać się dron.

W pełni automatyczny i łatwy do wdrożenia

Start drona możliwy jest za pomocą jednego przycisku. Dzięki nowej aplikacji DJI Agriculture operacje oprysku są jeszcze łatwiejsze a sama obsługa urządzenia mniej problematyczna i bardziej intuicyjna. T10 jest standardowo wyposażony w moduł RTK, zapewniający precyzyjne pozycjonowanie co do centymetra.

Dokładny i precyzyjny oprysk

Dron opryskowy Agras T10 wykorzystuje konstrukcję 4 dysz o przepływie oprysku 2,4 litra / min. Dron wyposażony jest w podwójny przepływomierz elektromagnetyczny, zapewniający bardziej równomierną wydajność wtrysku, dokładniej określający dawkę wtrysku i pomagający oszczędzać zużycie substancji. Wydajność godzinowa do 7 hektarów na godzinę pozwala na wydajną pracę nawet na dużych obszarach.  Szerokość oprysku wynosi do 5 metrów i jest dowolnie regulowana w zależności od potrzeb.

Wielokierunkowy radar

Nowy sferyczny system radarowy może rozpoznawać przeszkody i otoczenie w każdym środowisku, przy każdej pogodzie i pod każdym kątem bez obawy o zaślepienie go promieniami słonecznymi czy pyłem. Posiada funkcje, które automatycznie pokonują przeszkody i symulują podłoże, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo operacji.

FPV z przodu i z tyłu

DJI Agras T10 jest wyposażony w podwójne kamery FPV, dające wyraźny widok otoczenia z przodu i z tyłu. Operator ma do swojej dyspozycji również wysokiej jasności reflektory punktowe, które poprawiają widoczność, oświetlając trasę lotu w nocy zwiększając bezpieczeństwo pracy po zmroku.

Wodoodporna, pyłoszczelna i antykorozyjna konstrukcja

Poziom ochrony dla całego drona wynosi IP67. Dron nie boi się stosowanej chemii, kurzu, nawozów, pyłów czy wody. Obudowa oraz elementy konstrukcji są pyłoszczelne i wodoodporne, a jednocześnie mocne i trwałe.

Nowe akumulatory

Całkowicie nowy inteligentny akumulator do DJI T10 o pojemności 9500 mAh ma gwarancję na 1000 cykli ładowania, co pozwala na pokrycie do 4047 hektarów co znacznie zmniejsza koszty operacyjne. Wyposażony w stację ładującą lub ładowarkę, zestaw może zakończyć ultraszybkie ładowanie w 7 minut. Do latania przez cały dzień wystarczą tylko dwie baterie, ładowarka lub stacja ładująca.  Do ładowania wykorzystuje się inteligentną ładowarkę T10 o mocy 3600W, która pozwoli na szybkie (około 7 minut) naładowanie jednego akumulatora.

System siewu 3.0

W 3 minuty można zamienić Agrasa T10 z maszyny do oprysku na sprzęt do siewu. Rozsiewacz ma udźwig 10 kg, optymalna szerokość siewu to 7 metrów i dzięki temu można obsiać pole o wielkości 34 hektarów w ciągu jednego dnia. Podczas pracy możliwe jest monitorowanie postępów oraz pojemności w zbiorniku w czasie rzeczywistym.

System rozrzutu kruszynka

W 3 minuty można zamienić Agrasa T10 z maszyny do oprysku na sprzęt do rozrzutu kruszynka. Jest to akcesorium dodatkowe, które nie jest produkowane przez DJI. Więcej o systemie rozrzutu do DJI Agras T10 na dedykowanej stronie.

PARAMETRY

Wysoka wydajność pracy

4

Ilość dysz

2.4

Przepływ (L/min)

7

Czas ładowania (min)

5

Szerokość oprysku (m)
DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów DJI Agras T10

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  Pobierz specyfikację w PDF

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl