Dronetag to wysokowyspecjalizowana organizacja z Czech zajmująca się produkcją lokalizatorów (beaconów) typu Remote ID.

Misją Dronetag jest zapewnienie bezpiecznej i zgodnej z przepisami prawnymi przestrzeni powietrznej dla bezzałogowych statków powietrznych. Organizacja skupia się na opracowaniu i wdrażaniu autorskich produktów mających ułatwić identyfikację oraz zarządzanie ruchem bezzałogowych statków powietrznych.

Rozwój firmy rozpoczął się od udziału w jednym z czeskich hackatonów. Aktualnie Dronetag to zespół 20 specjalistów, którzy skupieni są na opracowywaniu własnych, innowacyjnych produktów rozwiązujących problemy lotnictwa bezzałogowego.

Dronetag produkuje aktualnie jedne z najmniejszych urządzeń Remote ID na świecie, które można zainstalować na dowolnym bezzałogowym statku powietrznym bez ograniczania jego parametrow technicznych.

Produkty oferowane przez Dronetag są w pełni zgodne z przepisami prEN 4709-002. Regulacje prawne zobowiązują operatorów dronów do umożliwienia zdalnej identyfikacji dronów o masie powyżej 250 gramów latających poniżej 120 m wysokości AGL w kategorii specjalnej.

Remote ID pozwala służbom odpowiedzialnym za monitorowanie oraz kontrolowanie przestrzeni powietrznej identyfikację bezzałogowych statków powietrznych, co ogranicza ilość incydentów polegających na bliskim kontakcie bezzałogowych statków powietrznych z załogowymi statkami powietrznymi, w szczególności w miastach oraz w pobliżu stref kontrolowanych lotnisk.

W ofercie Dilectro znajdują się następujące produkty:

www.dronetag.cz

Dronetag Mini i Beacon
Aplikacja mobilna Dronetag
Dronetag Mini
Dronetag Mini
Dronetag Mini
×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl