img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

Autel Robotics

ASAT (Autel Smart Antenna Transmission)

Zewnętrzny system anten ASAT (Autel Smart Antenna Transmission) integruje w sobie trzy anteny. Lekka i przenośna stacja bazowa pozwala zwiększyć zasięg operacyjny misji nawet do 99 km. Rozwiązanie wyposażono w szereg rozwiązań zwiększających zasięg, minimalizujących opóźnienia oraz odpierających zakłócenia.
Najważniejsze cechy:

 • Zwiększa zasięg transmisji danych do 99 km
 • Czas pracy na baterii 15 godzin
 • Wysoka precyzja śledzenia bezzałogowych statków powietrznych
 • Stopień ochrony IP64
 • Pozycjonowanie z dokładnością do centymetra dzięki dwóm modułom RTK
 • Automatyczne przełączanie między anteną kierunkową a anteną dookólną
 • Silna ochrona przed zakłóceniami
 • Wzmocniona konstrukcja do użytku w trudnych warunkach atmosferycznych”
Negocjuj cenę
Autel Robotics ASAT

Autel Robotics ASAT (Autel Smart Antenna Transmission) to niewielka stacja bazowa, która może być wykorzystywana przez jednego człowieka. Rozwiązanie zaprojektowano z myślą o integracji z dronami z portfolio Autel Robotics celem wsparcia ich w wykonywaniu bardziej zaawansowanych i długotrwałych misji.

ASAT zaprojektowano z myślą o działaniu w pełni autonomicznym – po rozstawieniu na dedykowanych uchwycie lub jego integracji z platformami mobilnymi takimi jak pojazdy, łodzie lub jednostki mobilne. Rozwiązanie umożliwia szybką konfigurację oraz łatwy montaż i demontaż.

Zasięg transmisji danych do 99 km

Autel Smart Antenna Transmission pozwala na wykonywanie operacji lotniczych o zasięgu do 99 km. Rozwiązanie stale monitoruje siłę sygnału pomiędzy bezzałogowym statkiem powietrznym, a stacją bazową i aparaturą sterującą. Maksymalna prędkość transmisji danych w trybie MU-MIMO wynosi do 70 Mbps.

Autel Robotics ASAT
Autel Robotics ASAT

Wbudowany akumulator do pracy w dowolnym miejscu

ASAT zaprojektowano z możliwością wykorzystania w dowolnym miejscu. System anten posiada własne zasilanie, które pozwala na nawet 15 godzin pracy. Dodatkowo stacja bazowa oferuje możliwość wymiany akumulatora w trybie hot-swap. Operator posiada 30 sekund na wymianę akumulatora głównego bez utraty łączności z aparaturą oraz bezzałogowym statkiem powietrznym.

Podwójna antena do precyzyjnego śledzenia

Dzięki podwójnej antenie z funkcją precyzyjnego śledzenia możliwe jest osiąganie bardzo dokładnych koordynat bezzałogowego statku powietrznego, co stabilizuje sygnał oraz wzmacnia jego zasięg. Dzięki obecności dookólnej anteny kierunek lotu nie ma znaczenia.

 

 

 
Autel Robotics ASAT
Autel Robotics ASAT

Podwójny moduł Dual RTK oferuje dokładność pozycjonowania na poziomie
1 cm

Podwójny moduł Dual RTK oferuje dokładność pozycjonowania na poziomie 1 cm

Uzyskując lokalizację bezzałogowego statku powietrznego, w połączeniu z wbudowanym podwójnym modułem pozycjonowania RTK, ASAT może obliczyć względną pozycję samej stacji bazowej i bezzałogowego statku powietrznego, a także zapewnić dokładne pozycjonowanie samolotu na poziomie centymetra, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych oraz ukształtowania terenu.

 

Kompatybilność systemy ASAT
z dronami Autel Robotics

System kontroli lotu ASAT (Autel Smart Antenna Transmission) kompatyblny jest z dronami z rodziny Dragonfish, w której skład wchodzą modele:

 • Dragonfish Lite
 • Dragonfish Standard
 • Dragonfish Pro

Rozwiązanie współpracuje z najnowszą aparatura Autel Ground Control Station podobną do aparatury Smart Controller V3  znanej z najnowszych dronów z serii Evo Max. Urządzenie wyposażono w ekran o przekątnej 9,7-cala z jasnością 1000 nitów i rozdzielczością 2048 x 1536 pikseli.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl