Centum RT (Research & Technology) jest częścią grupy CENTUM Group pochodzącej z Hiszpanii. Spółki wchodzące w skład grupy CENTUM tworzą rozwiązania wspierające przemysł lotniczy i kosmonautyczny. Grupa skupia się na wdrożeniu nowych rozwiązań z zakresu poszukiwania i ratownictwa, obrony powietrznej, cyberbezpieczeństwa infrastruktury krytycznej oraz łączności bezprzewodowej.

Centum RT jest wysoko wyspecjalizowaną częścią CENTUM Group odpowiedzialną za tworzenie i wprowadzanie na rynek rozwiązań wspierających planowanie oraz przeprowadzanie misji lotniczych z zakresu poszukiwania i ratownictwa.

Produkty opracowywane przez Centum Research & Technology bazują na wiloletnim doświadczeniu inżynierów, którzy projektują rozwiązania mające za zadanie odpowiadać na aktualne potrzeby rynku SAR.

Innowacyjne produkty Centum RT realnie wpływają na poziom bezpieczeństwa społeczeństwa. Dzięki systemom skutecznego poszukiwania osób zaginionych oraz rozwiązaniom z zakresu komunikacji Centum RT ma duży wpływ na rynek SAR.

Firma Centum RT skupia się na wysokiej jakości i ciągłemu doskonaleniu, co zostało potwierdzone unijnymi certyfikatami oraz wdrożeniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normami UNE-EN 9100:2018 oraz UNE-EN-ISO-9001:2015

W ofercie Dilectro znajduje się Lifeseeker – flagowy produkt rozwijany przez Centum RT.

www.certum-rt.com

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl