img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

Autel Robotics

EVO II Pro Enterprise V3

Autel Robotics Evo II Pro Enterprise V3 to sprawdzona, kompaktowa i wszechstronna konstrukcja. Ten niewielki bezzałogowy statek powietrzny oferuje możliwość podłączania dodatkowych modułów, posiada system pozycjonowania RTK oraz zaawansowany system unikania przeszkód.
Najważniejsze cechy:

 • Kamera SONY 20 MP z sensorem 1" CMOS i nagrywaniem w 6K
 • 3-krotny zoom optyczny oraz 16-krotny zoom cyfrowy
 • Zakres przysłony od f/2,8 do f/11
 • Czas lotu do 42 minut
 • Zasięg do 15km
 • Opcjonalny moduł RTK i Live Deck 2
 • Wielokierunkowe unikanie przeszkód
 • Zgodność z klasą C2
Negocjuj cenę

Kompaktowy. Wszechstronny. Potężny.

Autel Evo II Pro Enterprise V3 posiada ulepszony, wysokiej jakości system obrazowania, zwiększony zasięg transmisji obrazu wynoszący 15 km i dodatkowe akcesoryjne moduły pomagające wykorzystać go w różnych scenariuszach użycia, w tym inspekcjach, działaniach poszukiwawczo ratowniczych, obserwacji i nie tylko.

 

Nowa 1-calowa kamera CMOS 6K

Nowy, 20-megapikselowy, 1-calowy przetwornik obrazu CMOS firmy Sony, obsługujący rozdzielczość wideo do 6K z większym zakresem dynamicznym i wyższą liczbą klatek na sekundę, zapewnia wyraźniejszy obraz.

Regulowany zakres przysłony obiektywu od f/2,8 do f/11 i maksymalna czułość ISO wynosząca 44000 umożliwiają fotografowi zwiększenie kontroli nad obrazem i swobody twórczej.

Algorytm Moonlight Algorithm 2.0 firmy Autel zapewnia dodatkowe przetwarzanie redukcji szumów. W połączeniu z ulepszoną matrycą CMOS, EVO II Enterprise V3 z powodzeniem sprawdza się podczas pracy w nocy.

 

Kamera posiada 3-krotny zoom bezstratny i 16-krotny zoom cyfrowy. Lataj na bezpieczniejszych odległościach, nadal uzyskując wysokiej jakości obrazy.

Szybko i precyzyjnie rekonstruuj scenariusze, korzystając z wbudowanego planowania misji i kompatybilności z innymi firmami, w tym Pix4D, DroneDeploy i SkyeBrowse.

 

4K HDR oferuje większą szczegółowość w światłach i cieniach, zapewniając wyższą jakość obrazu z najbardziej wymagających środowisk.

Transmisja wideo SkyLink 2.0

System łączności i transmisji wideo SkyLink 2.0 jest wbudowany w podzespoły Autel EVO II Pro Enterprise V3, rozszerzając możliwości najbardziej krytycznych przepływów pracy.

Niesamowita rozdzielczość wideo w promieniu wielu km, spełniająca większość typowych zastosowań.

SkyLink 2.0 obsługuje komunikację trójzakresową z automatycznym przeskakiwaniem częstotliwości dla maksymalnej ochrony przed zakłóceniami.

 

 
 

Zaawansowany płatowiec stworzony dla przedsiębiorstw

Duże śmigła i zmienione algorytmy lotu zapewniają najdłuższy czas lotu w swojej kategorii wynoszący do 42 minut.

Dodatkowe otwory termiczne zapewniają dodatkowe odprowadzanie ciepła, wydłużając żywotność baterii.

Ramiona z włókna węglowego i dłuższe śmigła zapewniają dodatkową sztywność i stabilność lotu.

 

 

Unikanie przeszkód 360°

Wyposażony w 19 grup czujników, w tym 12 czujników wizualnych, kamerę główną, ultradźwięki i IMU, EVO II Enterprise V3 może tworzyć trójwymiarowe mapy i planować ścieżki w czasie rzeczywistym. Lataj przez złożone środowiska bez obaw, ponieważ Autel EVO II Pro Enterprise V3 automatycznie zatrzyma się w pobliżu przeszkód.

Odbiornik ADS-B

Wykrywa obecność jakiegokolwiek załogowego statku powietrznego w pobliżu, emitując sygnał ADS-B, dając operatorowi wystarczająco dużo czasu na podjęcie działań unikowych w celu uniknięcia kolizji w powietrzu.

Wszechstronność misji

Dzięki rozszerzonemu wyborowi akcesoriów EVO II Pro Enterprise V3 może ewoluować od prostego narzędzia do obrazowania do wielofunkcyjnej platformy lotniczej, która może dostosować się do różnych scenariuszy.Pro

Autel Smart Controller V3

7,9-calowy ekran Smart Controller V3 o wysokiej jasności 2000 nitów jest dobrze widoczny w bezpośrednim świetle słonecznym. Technologia transmisji SkyLink 2.0 gwarantuje operacje na duże odległości z odległości ponad 15 km i zwiększa zdolności przeciwzakłóceniowe dzięki potrójnemu przeskakiwaniu częstotliwości. Dostosowany system Android zapewnia dodatkową elastyczność dzięki aplikacjom innych firm, a stopień ochrony IP43 zapewnia działanie w każdych warunkach pogodowych.

Autel SDK

Platforma programistyczna Autel SDK to rozwiązanie otwarte, które pozwala programistom i kontrahentom ograniczyć koszty produkcji oprogramowania i sprzętu oraz wspólnie stworzyć nowy ekosystem branżowy.

Mobile SDK: Open UX SDK (na iOS i Android) umożliwia wywoływanie gotowego, interaktywnego interfejsu użytkownika.
Payload SDK: Zunifikowane standardy interfejsów pozwalają korzystać z mocowań wyposażenia pokładowego od innych producentów, np. do mikrofonów czy detektorów gazu.
Cloud SDK: Umożliwia zdalne nadawanie na żywo oraz sterowanie dornami i gniazdami Nest za pośrednictwem platform lub stron internetowych innych producentów.

Dodatkowe akcesoria

Live Deck 2
Możesz przesyłać obraz i dane z lotu na żywo innym uczestnikom operacji, aby zwiększyć świadomość sytuacji i ułatwić podejmowanie krytycznych decyzji, nawet poza zasięgiem sieci LTE. Dron EVO II Enterprise V3 współpracuje z platformą Live Deck 2,0, wyposażoną w różne standardy wyjść transmisji strumieniowej do monitorów, a także do wielu smartfonów podłączonych do Wi-Fi.

Moduł RTK
Daje dostęp do danych pozycyjnych z dokładnością na poziomie centymetrów, umożliwiając odwzorowanie położenia – system ten ogranicza oddziaływanie zakłóceń elektromagnetycznych, co ułatwia loty w pobliżu elementów infrastruktury krytycznej.

img

Zestaw Autel Evo II Pro Enterprise V3

W zestawie

1x Dron Autel EVO II Pro Enterprise V3
1x Akumulator Autel EVO II Pro Enterprise V3
1x Aparatura sterująca Smart Controller V3 z osłoną drążków
1x Ładowarka sieciowa z kablem
1x Osłona gimbala
1x Para zapasowych śmigieł
1x Karta pamięci 32 GB
1x Walizka transportowa
1x Śrubokręt
1x Smycz do kontrolera
1x Ładowarka kontrolera z kablem do ładowania oraz transmisji
1xInstrukcja i lista produktów
1xWalizka

Dodatkowe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Autel EVO II Pro Enterprise V3

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-01 | NSTS-05

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl