img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Seria H20

Trzy kamery dedykowane do drona DJI Matrice 300 RTK wyznaczaja nową jakość w przeprowadzaniu inspekcji, poszukiwań i akcji SAR. Rewelacyjna stabilizacja obrazu, niesamowity 20-krotny zoom optyczny, widok w oraz wiele funkcji automatyzujących prace czyni kamery z serii H20 rewelacyjnym uzupełnieniem M300

 • Trzy wersje kamer: H20, H20T, H20N
 • Zaawansowane funkcje AI
 • 20k-krotny zoom optyczny
 • Dalmierz laserowy
 • Termowizja 640x512 30Hz
 • Noktowizja z przybliżeniem
Negocjuj cenę
PARAMETRY

Hybrydowe sensory

640

Pixeli termowizja

23

Zoom optyczny

1200

Zasięg dalmierza

82

Stopnie DFOV

Nowość! – Kamera H20N

Nowa kamera DJI Zenmuse H20N to najbardziej rozbudowana spośród kamer z serii H20. Posiada czujnik noktowizyjny, dzięki któremu widoczny jest obraz pomimo całkowitej ciemności. Kamera noktowizyjna do drona DJI Matrice 300 z 20-krotnym przybliżeniem optycznym i 128-krotnym przybliżeniem cyfrowym umożliwia wykonywanie bezpiecznych nocnych lotów.

Zoom termowizyjny i podział ekranu

 Dwie kamery termowizyjne w H20N umożliwiają przybliżenie 2× i 8×, co łącznie umożliwia uzyskanie zoomu do 32×. Po powiększeniu z łatwością można wskazać źródła ciepła i identyfikować wykryte obiekty. H20N obsługuje powiększanie obrazu z kamer termowizyjnych i noktowizyjnych jednocześnie. Pilot może wyświetlić obraz z obu kamer na jednym, podzielonym ekranie co znacząco przyspiesza pracę i usprawnia identyfikację.

Kamera termowizyjna

Kamera termowizyjna w H20T i H20N jest w pełni radiometryczna, ma rozdzielczość 640×512 pikseli i odświeżanie 30Hz. Kamera posiada wiele palet kolorów do wyboru ( White hot/Fulgurite/Iron Red/Hot Iron/Medical/Arctic/Rainbow 1/Rainbow 2/Tint/Black Hot), zaawansowane systemy Ai pozwalają na ustawienie alarmu temperatur oraz wykrywanie i wskazywanie najcieplejszych i najzimniejszych punktów.

Matrice 300 + H20N

Kamera H20N jest w pełni kompatybilna z dronem DJI Matrice 300 RTK. Instalacja nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi i montowana jest w identyczny sposób jak kamery H20 i H20T – poprzez SkyPort. Kamera H20N posiada roczne ubezpieczenie DJI Care Enterprise, które można przedłużyć na kolejny rok lub rozszerzyć zakres do wersji Enterprise Plus.

FUNKCJE

Zaawansowane funkcje AI

Funkcja śledzenia

Funkcja automatycznego śledzenia obiektów w kamerach z serii H20 pozwalają na identyfikowanie poruszających się obiektów. Rejestrują dynamicznie zmieniającą się lokalizację obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt, a system AI zrobi resztę – będzie śledził wskazany przez nas np. pojazd wykorzystując do tego kamerę z wielokrotnym zoomem.

PinPoint

Po zaznaczeniu obiektu w kadrze lub zmapowaniu kadru za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu, algorytmy niezwłocznie przeliczą ich współrzędne, które będą potem widoczne jako ikona na ekranie. Lokalizacja celu jest automatycznie udostępniana drugiemu kontrolerowi lub innym grupom roboczym. Współrzędne ustawionych PinPointów można edytować, a oprogramowanie umożliwia ustawienie kilku pinpointów podczas jednej misji. Również przy pomocy jednego kliknięcia na wybrany PinPoint kamera wycentruje się wskazując ten obiekt na ekranie.

Szablony misji

Zapisz parametry takie jak orientacja gimbala, ruch drona, wyzwalanie migawki czy zastosowanie funkcji ZOOM, dzięki czemu stworzysz szablony lotów. Dzięki temu każda kolejna misja zostanie wykonana w ten sam sposób co poprzednia co pozytywnie wpłynie na późniejszy proces analizy materiałów.

AI Spot-Check

Zautomatyzuj rutynowe inspekcje i za każdym razem rejestruj spójne wyniki. Wbudowana sztuczna inteligencja rozpoznaje wcześniej zaznaczony przedmiot zainteresowania w kolejnych automatycznych misjach, aby zapewnić spójne kadrowanie.

Grid Photo

Wykadruj interesujący obszar w szerokim widoku z kamery, a kamera z zoomem automatycznie wykona zestaw 20-megapikselowych obrazów tego obszaru. Obrazy te są przechowywane razem z obrazem poglądowym, który można wyświetlić bardziej szczegółowo. Na karcie pamięci zostanie utworzony nowy katalog ze wszystkimi wykonanymi zdjęciami oraz plik .html do łatwego przeglądania połączonych ze sobą zdjęć w przeglądarce.

img

APARATURA

Smart Controller Enterprise

Pełna kontrola nad ustawieniami kamery możliwa jest z poziomu dedykowanego kontrolera do drona DJI Matrice 300 RTK. Praca możliwa jest zarówno przez jednego jak i przez dwóch operatorów.

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Matrice 300 RTK

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl