img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK to najnowsza komercyjna platforma dronowa od firmy DJI, która ustanawia nowe standardy, łącząc sztuczną inteligencję z wysoką wydajnością oraz niezrównaną niezawodnością.

 • Czas lotu do 55 minut.
 • Zasięg do 8km
 • Czujniki 360 stopni
 • Podwójny gimbal
 • Wbudowana kamera FPV
 • Kontroler z wbudowanym 5'5 calowym ekranem
 • Obsługa PSDK
 • Klasa odporności IP67.
Negocjuj cenę
PARAMETRY

Solidność i uniwersalność

50

Minut lotu

8

Kilometrów zasięgu

360

Omijanie przeszkód

10

Opcji wyposażenia
SERIA H20

Hybrydowe sensory w kompaktowej obudowie

Zaawansowane funkcje AI
ZOOM | Termowizja | POV | Dalmierz
img

APARATURA

Smart Controller Enterprise

Profesjonalna aparatura o świetnej ergonomii i zaawansowanych funkcjach. Teraz Matrice 300 RTK może być sterowany przez dwóch operatorów w tym samym momencie. Stwarza to nowe możliwości ustalania strategii wykonywania misji, a także większą elastyczność i bezpieczeństwo operacji.

img

FLIR

Najlepsze kamery termowizyjne

DJI Matrice 300 RTK kompatybilny jest z kamerami FLIR, które są gwarancją doskonałych parametrów i niezawodności. Kamery oferują najwyższą jakość danych radiometrycznych i dają możliwość dalszej analizy danych.

FLIR XT2

Z DJI Matrice 300 RTK kompatybilne są wszystkie modele kamer XT2.

FLIR VUE TZ20-R

Dwa sensory FLIR Boson w jednej obudowie. Kamera posiada 20-krotny zoom (5x optyczny, 4x cyfrowy)

FUNKCJE

Zaawansowane funkcje AI

DJI Matrice 300 RTK – zasięg transmisji

Matrice 300 RTK wyposażony jest w system transmisji danych OcuSync Enterprise, który zapewnia znakomity zasięg oraz obsługuje trójkanałowe wideo w jakości 1080p. 

Automatyczne przełączanie w czasie rzeczywistym między 2,4GHz a 5,8GHz umożliwia niezawodny lot w środowisku zakłóceń, a szyfrowanie AES-256 gwarantuje bezpieczną transmisję danych. Zasięg sterowania drona dla CE to około 2-3km.

Smart Track

Funkcje automatycznego śledzenia pozwalają na identyfikowanie poruszających się obiektów. Rejestrują dynamicznie zmieniającą się lokalizację obiektu. Wystarczy zaznaczyć obiekt, a system AI zrobi resztę – będzie śledził wskazany przez nas np. pojazd wykorzystując do tego kamerę z wielokrotnym zoomem. Śledzony obiekt jest widoczny zarówno na widoku z kamery jak również jako ruchomy punkt na mapie.

PinPoint

Po zaznaczeniu obiektu w kadrze lub zmapowaniu kadru za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu, algorytmy niezwłocznie przeliczą ich współrzędne, które będą potem widoczne jako ikona na ekranie. Lokalizacja celu jest automatycznie udostępniana drugiemu kontrolerowi lub innym grupom roboczym.

Szablony misji

Zapisz parametry takie jak orientacja gimbala, ruch drona, wyzwalanie migawki czy zastosowanie funkcji ZOOM, dzięki czemu stworzysz szablony lotów. Dzięki temu każda kolejna misja zostanie wykonana w ten sam sposób co poprzednia co pozytywnie wpłynie na późniejszy proces analizy materiałów.

AI Spot-Check

Inteligentny system przeliczeniowy rozpoznaje obiekt zainteresowania i identyfikuje go w kolejnych automatycznych misjach, dzięki czemu dane uzyskane podczas rutynowych inspekcji pozostają spójne. Algorytm rozpoznaje i identyfikuje dany obiekt, dzięki czemu podczas późniejszych zautomatyzowanych misji obraz będzie na nim dokładnie wykadrowany. Ta funkcja działa tylko z urządzeniami serii Zenmuse H20.

Waypoints 2.0

Stwórz do 65 535 punktów przelotowych poprzez manipulowanie parametrami kamery i ustawieniami pozostałych akcesoriów w każdym z tych punktów. Planowanie toru lotu zostało zoptymalizowane tak, aby zapewnić efektywność misji.

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Matrice 300 RTK

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl