img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

SKY-HERO

Loki MK2

Sky Hero Loki MK 2 umożliwia personelowi wojskowemu i policjantom zbieranie kluczowych informacji o bezpośrednich zagrożeniach przed wejściem do zamkniętych i trudno dostępnych pomieszczeń. Dzięki ekstremalnej wydajności w większości warunków oświetleniowych kamera umożliwia użytkownikom obserwacje celu nawet przy zerowym oświetleniu. Minimalne opóźnienie i gwarancja braku zamrożonych obrazów umożliwiają niezawodną i szybką orientację sytuacyjną w celu precyzyjnego podejmowania decyzji.

 • Czas lotu do 15 minut
 • Szyfrowana transmisja AES-256
 • Analogowa transmisja wideo
 • Diody IR do pracy w ciemności
 • Sterowanie 4 dronami 1 kontrolerem
 • Możliwość podłączania ładunków hukowych
 • Odporny na uderzenia i upadki
 • Precyzyjne utrzymywanie pozycji bez sieci GPS
Negocjuj cenę

Loki MK2 – stworzony z myślą o bezpieczeństwie.

Loki MK2  to dedykowany do służb mundurowych dron, wykorzystywany przez najważniejsze jednostki na całym świecie. Wykorzystywany do wykonania rekonesansu terenu przed wejściem żołnierzy ma za zadnie przekazać pełną informację na temat miejsca gdzie się znajduje chroniąc funkcjonariuszy, którzy wchodzą do niebezpiecznych pomieszczeń. 

Dron do lotów wewnątrz budynków – Loki MK2

Dron Loki MK2 został zaprojektowany w taki sposób aby wykonywać loty w trudnych warunkach: zamkniętych i ciemnych pomieszczeniach, kanałach wentylacyjnych, tunelach, czy innych miejscach gdzie nie zmieści się człowiek i  jednocześnie przesyłać szyfrowane informacje z kamery do pilota. Dron posiada odporność na wiatr do 7 m/s jednak najlepiej sprawdza się podczas lotów wewnątrz budynków.

 

Zmieści się w trudno dostępnych miejscach

Loki MK2 zmieści się w szczeliny o minimalnej wielkości 11 centymetrów. Dronem można wykonywać loty bez obawy o utknięcie. Za pomocą funkcji żółwia można obrócić leżącego drona w dowolnym kierunku i rozpocząć ponownie lot lub przemieszczanie się w trybie pełzania – Loki MK2 będzie niemal turlał się unosząc się minimalnie nad ziemią.

Dron odporny na uderzenia i upadki

Loki MK2 jest niesamowicie wytrzymały. Bez problemu możesz nim uderzać w ściany, drzwi i inne przeszkody latając wewnątrz budynku bez obaw o uszkodzenie. Śmigła schowane są w korpusie co ogranicza możliwości ich uszkodzenia. Nawet jeśli zdarzy się usterka, śmigła można wymienić jednym ruchem ręki bez konieczności użycia narzędzi. Dolna część drona wyposażona jest w specjalne gumki amortyzujące uderzenia, które ułatwiają poruszanie się na minimalnej wysokości.

Sterowanie bez GPS

Autopilot został opracowany, aby ułatwić sterowanie bez potrzeby długiego szkolenia. Precyzyjne utrzymanie pozycji drona w warunkach bez połączenia GPS i w słabym oświetleniu, pozwala operatorowi wykonywać bezpiecznie swoją zadania w każdych warunkach. Dron nie wymaga połączenia z satelitami aby wykonywać lot i jest gotowy do startu po kilku chwilach od uruchomienia. Tryb stand-by pozwala na uruchomienie drona w 2 sekundy od naciśnięcia przycisku.

Lata w zupełnych ciemnościach

Trudno dostępne miejsca i praca w całkowitych ciemnościach to idealne miejsce dla Sky-Hero Loki MK2. Dzięki dwóm diodom IR, dron przesyła do kontrolera jasny i czytelny obraz nawet gdy znajduje się w miejscach gdzie nie ma żadnego światła.

Ground Control Station

Kompaktowy kontroler, który łatwo wsuwa się do kieszeni lub kabury. Zaprojektowany tak aby nie posiadał żadnych wystających elementów. Kontroler pozwala na jednoczesne sterowanie 4 dronami jednocześnie, a zintegrowane przyciski pozwalają na szybki wybór drona, którego chcemy użyć. Transmisja jest  zaszyfrowana (AES256) i odbywa się analogowo na paśmie UHF 868-915MHz. GSD posiada jasny (700cd/m2), 5-calowy ekran chroniony szkłem Gorilla Glass z powłoką zapobiegającą zadrapaniom i odblaskowi. Kontroler nie wymaga dostępu do sieci komórkowej, GPS, dodatkowych aplikacji ani smartfonów aby pracować.

Bezpieczeństwo danych

Dron nie zapisuje żadnych danych. Nie posiada opcji nagrywania filmów czy wykonywania zdjęć. Slot na kartę microSD służy wyłącznie do aktualizacji oprogramowania. Obraz przesyłany jest analogowo, a szyfrowanie AES256 zaimplementowane jest w telemetrii i sygnałach poleceń sterujących. Nawet jeśli utracisz Loki MK2 nikt nie przechwyci żadnych dodatkowych informacji na temat lotów czy uzyskanego wcześniej obrazu. Dron posiada wbudowany mikrofon – pozwala na nasłuch audio-wideo nawet do 300 minut.

Zestaw Loki MK2

Zestaw MK2 składa się z dwóch dronów Loki MK2, kontrolera, ładowarki sieciowej i 6 akumulatorów.  W komplecie znajdują się również zapasowe śmigła oraz pozostałe elementy pozwalające na szybki serwis drona nawet w terenie.

DILECTRO ACADEMY

Szkolenie z obsługi Sky-Hero Loki MK2

Kupując drona Shy-Hero Loki MK2 przeszkolimy Cię z jego obsługi. Po dostarczeniu przez nas sprzętu nabędziesz odpowiednie umiejętności do sterowania Loki MK2.

Szkolenie produktowe
W zestawie

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl