img

POROZMAWIAJ Z NASZYM EKSPERTEM

Kamil | +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

PARROT

Anafi USA

ANAFI USA to dron stworzony z myślą o zastosowaniach w służbach mundurowych, ratowniczych oraz profesjonalnym użytku przemysłowym. Parrot na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo przesyłanych danych oraz możliwości wykorzystania w najtrudniejszych warunkach. Jest to jedyny dron o wadze do 1kg, który wyposażony jest w trzy kamery (termowizyjną, szerokokątną oraz tele). Parrot Anafi USA jako pierwszy dron w swojej klasie posiada 32-krotny zoom obrazu oraz pozwala na nagrania w jakości 4K HDR.

 • Wbudowane 3 kamery
 • Termowizyjna Flir Boson
 • Kamera szerokokątna i zoom 32x
 • Czas lotu: 32 minuty
 • Klasa szczelności IP53
 • Wyprodukowany w USA
 • Wersje cywilna i rządowe
 • Darmowa aplikacja FreeFlight dla Android i iOS
Negocjuj cenę

Wyprodukowany w USA

Parrot Anafi USA wyprodukowany został z uwzględnieniem wyśrubowanych wymagań armii amerykańskiej względem bezpieczeństwa. Funkcje szyfrowania danych i ochrony prywatności ANAFI USA są zgodne z ogólnym rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie ochrony danych (GDPR), zapewniając najlepszą w swojej klasie ochronę prywatności i bezpieczeństwo w przypadku wrażliwych misji. Karty SD szyfrowane są algorytmem AES-XTS i kluczem o długości 512 bitów. Zapewnia to pełną ochrona zdjęć i filmów w przypadku zgubienia drona. Połączenie Wi-Fi WPA2 jest w pełni bezpieczne i wykorzystywane jest do uwierzytelniania i szyfrowania łącza między pilotem a dronem Anafi USA.

Pobierz białą księgę Parrot Anafi USA

Nowość 2023 – teraz z nowym kontrolerem Skycontroller 4

Od czerwca 2023 roku Parrot ANAFI USA dostarczany jest z nowym kontrolerem Parrot SKYCONTROLLER 4. 

 

Najnowsza aparatura sterująca wprowadza możliwość przesyłania obrazu na zewnętrzne wyświetlacze poprzez złącze Micro HDMI. Zmodyfikowany uchwyt zapewnia lepszą kompatybilność z nowoczesnymi smartfonami oraz tabletami. 

 

Producent przeprojektował uchwyty, aby poprawić ergonomię użytkownika podczas długotrwałej pracy z dronem. Kontroler współpracuje z aplikacją FreeFlight 6 na Androida i iOS, która posiada zaktualizowany interfejs użytkownika.

 

PARROT SKYCONTROLLER 4

32-krotny zoom

Dron nagrywa filmy i robi zdjęcia w świetle widzialnym i termicznym (jakość wideo: 1280x720p w widmie termicznym / do 4K HDR w widmie widzialnym). Za stabilny obraz odpowiada hybrydowa stabilizacja 3-osiowa (2-osiowa stabilizacja mechaniczna i 3-osiowa stabilizacja cyfrowa). Obie kamery światła dziennego posiadają przetwornik CMOS 1/2,4”. Tele-kamera EO (elektro-optyczna) pozwala na 32-krotny stabilizowany zoomu i daje możliwość obserwacji z ukrycia. Szerokokątna kamera EO służy do rozpoznania bliskiego zasięgu. 21-megapikselowe kamery świetnie sprawdzają się do rozpoznania obiektów nawet z odległości 5 kilometrów.

Termowizja Flir Boson

Trzecią kamerą w jaką wyposażony jest Parrot Anafi USA jest kamera termowizyjna FLIR Boson® o rozdzielczości 320×256 pikseli. Zakres wykrywanej temperatury wynosi od  -10°C do +150°C.

Obraz z kamer można na siebie nakładać, dzięki czemu za pomocą termowizji można wykryć gorące punkty, a za pomocą kamery z zoomem zweryfikować i sprawdzić szczegóły. Na zdjęciu widać przykładowy obraz z kontrolera gdzie pilot jest w stanie wykryć uszkodzony panel fotowoltaiczny z wysokości ok. 40 metrów.

Parrot ANAFI USA GOV

Wysoka wydajność

Anafi USA o wadze 500g jest gotowy do pracy w czasie krótszym niż jedna minuta i potrafi latać do 32 minut. Do startu nie jest wymagana synchronizacja Z GPS, dron nadaje się idealnie do lotów w ciasnych pomieszczeniach i zamkniętych obszarach. Anafi USA nie posiada żadnych ograniczeń stref lotu (NFZ) i jest najcichszym dronem w swojej klasie – tylko 79dB, gdy znajduje się na wysokości 50 cm nad ziemią. Dron posiada klasę szczelności IP53 – ochrona  przed kurzem, rozpryskami wody i deszczem. Dron jest odporny na wiatr do 15 m/s.

Ekosystem aplikacji

Dane zebrane z Parrota Anafi USA bez problemu można przetworzyć do postaci map w najpopularniejszych programach wykorzystywanych do tworzenia modeli 3D czy ortofotomap. Anafi USA jest w pełni zsynchronizowany z Pix4D, a w połączeniu z Pix4Dreact tworzy niezastąpione narzędzie podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych. Piloci mają do dyspozycji wiele łatwych w użyciu opcji lotu. Trasy lotu ANAFI USA mogą być programowane za pomocą współrzędnych i wykonywane autonomicznie. Dzięki SDK o otwartym kodzie źródłowym i wykorzystaniu protokołów zgodnych ze standardami branżowymi, ANAFI USA wspiera rosnący ekosystem profesjonalnych aplikacji i usług.

Parrot ANAFI USA GOV

Dedykowany dla służb

Parrot oferuje dwa wysokowydajne taktyczne drony rozpoznawcze: ANAFI USA SE dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz ANAFI USA GOV dla agencji rządowych i wojska. Oba drony są w pełni zgodne z ustawą o umowach handlowych (TAA) i ustawą o autoryzacji obrony narodowej (NDAA), a po przejściu kompleksowych testów weryfikujących bezpieczeństwo cybernetyczne uzyskały również status Authority to Operate (ATO) przyznany przez Departament Obrony Narodowej. Wszytkie modele Parrot Anafi UAS produkowane są w Stanach Zjednoczonych.

Anafi USA

 • Zaprojektowany dla armii USA - przeznaczony dla profesjonalistów. Kompaktowa i wytrzymała konstrukcja stworzona do wszystkich rodzajów misji zarówno wykonywanych tych w dzień jak i w nocy. Parametry techniczne nie spotykane w innych dronach tej klasy. Dostępny dla firm i osób prywatnych.

Anafi USA SE

 • Parrot ANAFI USA SE przeznaczony do działań operacyjnych szyfruje dane z pełną ich ochroną w przypadku utraty lub kradzieży. Dane są bezpiecznie przechowywane na europejskich serwerach i udostępniane firmie Parrot tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę. Dostępny tylko dla instytucji rządowych.

Anafi USA GOV

 • ANAFI USA GOV jest zgodny z standardami TAA oraz NDAA. Loty dronem bez przetwarzania danych. Kontroler z wbudowanym ekranem. Zwiększona przepustowość transmisji oraz funkcja wyłączenia Auto-RTH, aby zmaksymalizować czas i zasięg  lotu. Dostępny tylko dla instytucji rządowych.
Zawartość zestawu Parrot ANAFI USA

W zestawie Parrot Anafi USA

1 x Dron Parrot ANAFI USA
3 x Inteligentna bateria
1 x SKYCONTROLLER 4
1 x Uchwyt na tablet
1 x Wieloportowa szybka ładowarka USB
1 x Dodatkowy zestaw śmigieł (4 śmigła zapasowe)
4 x Kable USB-A/USB-C
1 x Twardy futerał

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl