img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

Autel Robotics

EVO II Dual 640T Enterprise V3

Autel Robotics EVO II Dual 640T Enterprise V3 to sprawdzona, kompaktowa i wszechstronna konstrukcja. Ten niewielki bezzałogowy statek powietrzny oferuje możliwość podłączania dodatkowych modułów, posiada system pozycjonowania RTK oraz zaawansowany system unikania przeszkód.
Najważniejsze cechy:

 • 50 MP kamera światła widzialnego z sensorem 0,8" i technologią Moonlight Algorithm wraz z kamerą termowizyjną o rozdzielczości 640 x 512 pikseli o częstotliwości odświeżania 30 Hz
 • 4-krotny bezstratny zoom optyczny oraz 16-krotny zoom cyfrowy
 • Czas lotu do 42 minut
 • Zasięg do 15km
 • Opcjonalny moduł RTK i Live Deck 2
 • Wielokierunkowe unikanie przeszkód
 • Zgodność z klasą C2
Negocjuj cenę

Kompaktowy. Wszechstronny. Potężny.

Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3 posiada ulepszony, wysokiej jakości system obrazowania, zwiększony zasięg transmisji obrazu wynoszący 15 km i dodatkowe akcesoryjne moduły pomagające wykorzystać go w różnych scenariuszach użycia, w tym inspekcjach, działaniach poszukiwawczo ratowniczych, obserwacji i nie tylko.

 

50 MP kamera światła widzialnego oraz kamera termowizyjna

Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3 wyposażony został w moduł payload z 50 MP aparatem światła widzialnego oraz kamerą termowizyjną.

Zupełnie nowy sensor termowizyjny charakteryzuje się wysoką rozdzielczością 640 x 512 pikseli z zachowaniem 30 Hz częstotliwości odświeżania. Sensor z obiektywem o ogniskowej 13 mm oraz 16-krotnym zoomem cyfrowym znacznie ułatwia obserwację celów z dalekiej odległości. Kamera wykorzystuje nowy algorytm przetwarzania obrazu, dzięki czemu szczegóły termiczne są wyraźniejsze i bardziej dostrzegalne niż w przypadku innych opcji o podobnej rozdzielczości i sprzęcie.

Wiele trybów pomiaru temperatury

Kamera termowizyjna drona Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3 posiada kilka trybów pomiaru temperatury:

 • Centralny pomiar temperatury – wyświetlanie temperatury w czasie rzeczywistym w środkowej części ekranu;
 • Punktowy pomiar temperatury – po dotknięciu ekranu aparatury temperatura wybranego obiektu zostanie wyświetlona w czasie rzeczywistym;
 • Regionalny pomiar temperatury – uzyskaj dynamiczny widok średniej temperatury, maksymalnej temperatury i minimalnej temperatury wyświetlanej w wybranym obszarze.

Zaawansowane opcje kamery termowizyjnej

Kamera termowizyjna posiada aż 10 palet kolorów:

 • White Hot
 • Cold and Hot
 • Rainbow
 • Enhanced Rainbow
 • Ironbow
 • Lava
 • Arctic
 • Searing
 • Gradation
 • Heat Detection

Oprogramowanie pozwala na wyświetlanie obrazu w trybie Picture-in-Picture. Połączenie obrazu z kamery światła widzialnego i termowizyjnej ułatwia użytkownikom interpretację danych i pomaga w podejmowaniu krytycznych decyzji.

Kamera termowizyjna drona Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3 posiada automatyczny alarm śledzenia temperatury w czasie rzeczywistym i może informować na bieżąco użytkownika o odchyłkach od normy.

Oprogramowanie za sprawą dedykowanych algorytmów sztucznej inteligencji dba o odpowiednią regulację jasności, kontrastu i szczegółów obrazu w czasie rzeczywistym. System podświetla wszelkie obiekty znajdujące się w docelowej temperaturze.

Dron wykorzystuje narzędzie do analizy termicznej w podczerwieni IRPC Tool. Jest to bezpłatny program do analizy pomiarów temperatury zostało opracowane specjalnie dla Autel EVO II Pro Enterprise V3 i umożliwia użytkownikom szybkie importowanie obrazów, edytowanie i analizowanie pomiarów temperatury oraz generowanie szczegółowych raportów do udostępniania i współpracy.

50 MP kamera światła widzianego

 

Czujnik RYYB drona Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3 jest wyposażony w algorytm Moonlight Algorithm 2.0, który zapewnia doskonałą redukcję szumów w ograniczonych warunkach oświetleniowych, dodatkowo ulepszając 50-megapikselową kamerę, aby zapewnić użytkownikom więcej szczegółów dla lepszej kryminalistyki i analizy.

0,8-calowy przetwornik obrazu RYYB CMOS EVO II Dual 640T Enterprise V3 oferuje do 144%~233% większą powierzchnię w porównaniu do konkurencyjnych przetworników 1/2″ lub 1/2,3″, zapewniając maksymalną szczegółowość w warunkach oświetlenia o wysokim kontraście.

Technologia czujników RYYB odchodzi od kamer RGB, oferując do 40% większą czułość na światło w słabych warunkach oświetleniowych.

Nigdy nie trać z oczu obiektów dzięki połączeniu technologii PDAF (autofokus z detekcją fazy) i CDAF (autofokus z detekcją kontrastu) dla szybkiego i dokładnego śledzenia.

Transmisja wideo SkyLink 2.0

System łączności i transmisji wideo SkyLink 2.0 jest wbudowany w podzespoły Autel EVO II Pro Enterprise V3, rozszerzając możliwości najbardziej krytycznych przepływów pracy.

Niesamowita rozdzielczość wideo w promieniu wielu km, spełniająca większość typowych zastosowań.

SkyLink 2.0 obsługuje komunikację trójzakresową z automatycznym przeskakiwaniem częstotliwości dla maksymalnej ochrony przed zakłóceniami.

 

 
 

Zaawansowany płatowiec stworzony dla przedsiębiorstw

Duże śmigła i zmienione algorytmy lotu zapewniają najdłuższy czas lotu w swojej kategorii wynoszący do 42 minut.

Dodatkowe otwory termiczne zapewniają dodatkowe odprowadzanie ciepła, wydłużając żywotność baterii.

Ramiona z włókna węglowego i dłuższe śmigła zapewniają dodatkową sztywność i stabilność lotu.

 

 

Unikanie przeszkód 360°

Wyposażony w 19 grup czujników, w tym 12 czujników wizualnych, kamerę główną, ultradźwięki i IMU, EVO II Enterprise V3 może tworzyć trójwymiarowe mapy i planować ścieżki w czasie rzeczywistym. Lataj przez złożone środowiska bez obaw, ponieważ EVO II Dual 640T Enterprise V3 automatycznie zatrzyma się w pobliżu przeszkód.

Odbiornik ADS-B

Wykrywa obecność jakiegokolwiek załogowego statku powietrznego w pobliżu, emitując sygnał ADS-B, dając operatorowi wystarczająco dużo czasu na podjęcie działań unikowych w celu uniknięcia kolizji w powietrzu.

Wszechstronność misji

Dzięki rozszerzonemu wyborowi akcesoriów EVO II Dual 640T Enterprise V3 może ewoluować od prostego narzędzia do obrazowania do wielofunkcyjnej platformy lotniczej, która może dostosować się do różnych scenariuszy.Pro

Autel Smart Controller V3

7,9-calowy ekran Smart Controller V3 o wysokiej jasności 2000 nitów jest dobrze widoczny w bezpośrednim świetle słonecznym. Technologia transmisji SkyLink 2.0 gwarantuje operacje na duże odległości z odległości ponad 15 km i zwiększa zdolności przeciwzakłóceniowe dzięki potrójnemu przeskakiwaniu częstotliwości. Dostosowany system Android zapewnia dodatkową elastyczność dzięki aplikacjom innych firm, a stopień ochrony IP43 zapewnia działanie w każdych warunkach pogodowych.

Autel SDK

Platforma programistyczna Autel SDK to rozwiązanie otwarte, które pozwala programistom i kontrahentom ograniczyć koszty produkcji oprogramowania i sprzętu oraz wspólnie stworzyć nowy ekosystem branżowy.

Mobile SDK: Open UX SDK (na iOS i Android) umożliwia wywoływanie gotowego, interaktywnego interfejsu użytkownika.
Payload SDK: Zunifikowane standardy interfejsów pozwalają korzystać z mocowań wyposażenia pokładowego od innych producentów, np. do mikrofonów czy detektorów gazu.
Cloud SDK: Umożliwia zdalne nadawanie na żywo oraz sterowanie dornami i gniazdami Nest za pośrednictwem platform lub stron internetowych innych producentów.

Dodatkowe akcesoria

Live Deck 2
Możesz przesyłać obraz i dane z lotu na żywo innym uczestnikom operacji, aby zwiększyć świadomość sytuacji i ułatwić podejmowanie krytycznych decyzji, nawet poza zasięgiem sieci LTE. Dron EVO II Enterprise V3 współpracuje z platformą Live Deck 2,0, wyposażoną w różne standardy wyjść transmisji strumieniowej do monitorów, a także do wielu smartfonów podłączonych do Wi-Fi.

Moduł RTK
Daje dostęp do danych pozycyjnych z dokładnością na poziomie centymetrów, umożliwiając odwzorowanie położenia – system ten ogranicza oddziaływanie zakłóceń elektromagnetycznych, co ułatwia loty w pobliżu elementów infrastruktury krytycznej.

img

Zestaw Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3

W zestawie

1x Dron Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3
1x Osłona gimabala
3x Akumulator Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3
1x Aparatura sterująca Smart Controller V3 z osłoną drążków

2x Zapasowa para śmigieł

1x Ładowarka z kablem zasilającym

1x Ładowarka samochodowa

1x Wielofunkcyjna ładowarka

1x Ładowarka kontrolera

1x Kabel ładowarki kontrolera

1x Zestaw zapasowych drożków

1x Futerał ochronny na kontroler

1x Wielofunkcyjna ładowarka

1x Skrócona instrukcja obsługi

1x Głośnik

1x Reflektor

1x Stroboskop

1x Etui transportowe

Dodatkowe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Autel EVO II Dual 640T Enterprise V3

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-01 | NSTS-05

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl