img

Porozmawiaj z expertem:

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

Autel Robotics

EVO II Pro V3

Autel EVO II Pro V3 to nowoczesny quadrocopter wyposażony w wysokiej jakości kamerę światła widzialnego z możliwością nagrywania filmów wideo w rozdzielczości 6K przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Dron obsługuje najnowsze autorskie technologie Autel takie jak Moonlight Algorithm 2.0 czy Live Deck 2
Najważniejsze cechy:

 • Kamera 20 MP 1" CMOS z nagrywaniem w rozdzielczości 6K
 • Zmienna przysłona w zakresie f/2,9 - f/11
 • Wsparcie dla tybu nocnego z Moonlight Algorithm 2.0
 • 3-krotny zoom optyczny oraz 16-krotny zoom cyfrowy
 • Łączność SkyLink 2.0
 • Czas lotu do 40 minut
 • Zasięg do 15 km
 • Opcjonalny moduł RTK i Live Deck 2
 • Wielokierunkowe unikanie przeszkód
 • Zgodność z klasą C2
Negocjuj cenę
Autel EVO II Pro V3

Całkowicie nowy 1-calowy przetwornik CMOS 6K produkcji Sony

Autel EVO II Pro V3 wykorzystuje zupełnie nowy sensor produkcji japońskiej firmy Sony, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku foto-wideo.

1-calowy przetwornik CMOS pozwala na nagrywanie filmów o rozdzielczości 6K z zachowaniem 30 klatek na sekundę oraz wykonywanie 20 MP fotografii o wysokim współczynniku szczegółów.

Duża, 1-calowa matryca wraz ze zmienną przysłoną w zakresie od f/2,8 do f/11 są gwarantem dobrej jakości zdjęć i filmow.

Wysoka jakość w niesprzyjających warunkach oświetleniowych

Dron Autel EVO II Pro V3 oferuje najnowszy algorytm Autel Moonlight Algorithm 2.0 dla dodatkowej redukcji szumów. W połączeniu z ulepszoną matrycą CMOS, operatorzy mogą bezpiecznie wykonywać operacje przy minimalnym oświetleniu lub w nocy.

Autel EVO II Pro V3
Autel Smart Controller SE

Transmisja wideo SkyLink 2.0

System łączności i transmisji wideo SkyLink 2.0 jest wbudowany w podzespoły EVO II PRO V3, rozszerzając możliwości najbardziej krytycznych przepływów pracy.

Niesamowita rozdzielczość wideo w promieniu wielu km, spełniająca większość typowych zastosowań.

SkyLink 2.0 obsługuje komunikację trójzakresową z automatycznym przeskakiwaniem częstotliwości dla maksymalnej ochrony przed zakłóceniami.

Unikanie przeszkód 360°

Wyposażony w 19 grup czujników, w tym 12 czujników wizualnych, kamerę główną, ultradźwięki i IMU, EVO II Pro V3 może tworzyć trójwymiarowe mapy i planować ścieżki w czasie rzeczywistym. Lataj przez złożone środowiska bez obaw, ponieważ EVO II PRO V3 automatycznie zatrzyma się w pobliżu przeszkód.

Autel EVO II Pro V3

Praktyczne i przydatne funkcje dodatkowe

Dron Autel EVO II Pro V3 wyposażono w szereg opcji dodatkowych, które są przydatne podczas eksploatacji. Zaliczamy do nich

 • Szybkie przygotowanie do startu w mniej, niż minutę.
 • Brak stref zakazu lotów (no flight zone)
 • Brak wymuszania instalacji najnowszej wersji oprogramowania układowego

Możliwości platformy

Autel EVO II Pro V3 to zupełnie nowa platforma, odporna na wszelkie warunki pogodowe i tym samym oferująca zupełnie nowe, lepsze możliwości.Maksymalny czas lotu: 40 min
Odporność na prędkość wiatru: do 12 m/s
Maksymalny udźwig: 920 g

Maksymalna prędkość lotu: 20 m/s


Zasięg transmisji obrazu: 15 km

Autel Smart Controller SE

Kontroler Autel Smart Controller SE

Autel EVO II Pro V3 dostarczany jest z zaprojektowanym od podstaw kontrolerem Autel Smart Controller SE. Zbudowano go w oparciu o nowoczesny 8-rdzeniowy procesor do przetwarzania obrazu w 4K. W kontroler wbudowano 6,4-calowym ekranem dotykowym OLED o wysokiej jasności maksymalnej.

Technologia transmisji SkyLink 2.0 gwarantuje działanie na odległość do 15 km. Ulepszone ustawienia przeciwzakłóceniowe i trzypasmowe przeskakiwanie częstotliwości zwiększają wydajność. Dostosowany system Android zapewnia dodatkową elastyczność dzięki aplikacjom innych firm, a stopień ochrony IP43 zapewnia działanie w każdych warunkach pogodowych.

Kontroler posiada wymienny akumulator oraz pozwala na instalowanie aplikacji firm trzecich dostępnych na system operacyjny Android.

Autel SDK

Platforma programistyczna Autel SDK to rozwiązanie otwarte, które pozwala programistom i kontrahentom ograniczyć koszty produkcji oprogramowania i sprzętu oraz wspólnie stworzyć nowy ekosystem branżowy.

Mobile SDK: Open UX SDK (na iOS i Android) umożliwia wywoływanie gotowego, interaktywnego interfejsu użytkownika.
Payload SDK: Zunifikowane standardy interfejsów pozwalają korzystać z mocowań wyposażenia pokładowego od innych producentów, np. do mikrofonów czy detektorów gazu.
Cloud SDK: Umożliwia zdalne nadawanie na żywo oraz sterowanie dornami i gniazdami Nest za pośrednictwem platform lub stron internetowych innych producentów.

Dodatkowe akcesoria

Live Deck 2
Możesz przesyłać obraz i dane z lotu na żywo innym uczestnikom operacji, aby zwiększyć świadomość sytuacji i ułatwić podejmowanie krytycznych decyzji, nawet poza zasięgiem sieci LTE. Dron EVO Max 4T współpracuje z platformą Live Deck 2,0, wyposażoną w różne standardy wyjść transmisji strumieniowej do monitorów, a także do wielu smartfonów podłączonych do Wi-Fi.

Moduł RTK
Daje dostęp do danych pozycyjnych z dokładnością na poziomie centymetrów, umożliwiając odwzorowanie położenia – system ten ogranicza oddziaływanie zakłóceń elektromagnetycznych, co ułatwia loty w pobliżu elementów infrastruktury krytycznej.

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl