DJI Agras T30 – To największy dostępny w Europie dron opryskowy od firmy DJI. Wyposażony jest w 16 dysz i 30-litrowy zbiornik, który pozwala na opryskanie powierzchni około 50 hektarów w ciągu dnia pracy. Zbiornik na płyn, można w szybki sposób wymienić na zbiornik na materiały sypkie przekształcając drona w rozsiewacz pozwalający na rozrzucenie ok. 1 tony nawozu w ciągu 1 godziny. Wydajne akumulatory pozwalają na około 12 minut lotu, a ładowanie do 100% trwa mniej niż 10 minut przy wykorzystaniu dedykowanej ładowarki.

DJI Agras T10 – To najmniejszy  dron opryskowy od firmy DJI, którego waga po zatankowaniu do pełna nie przekracza 25 kilogramów. Pozwala to na wykonywanie lotów bez konieczności otrzymania indywidualnej zgody. Dron Agras T10 dedykowany jest do małych gospodarstw, osób, które chcą niskim kosztem zacząć wykorzystywać drony w swoim gospodarstwie. Dron posiada 4 dysze wspierane przez 2 pompy o wydajności maksymalnej przepływu do 2 litrów na minutę co pozwala na opróżnienie 8-litrowego zbiornika w około 5 minut. W ciągu dnia pracy możliwe jest opryskanie około 20 hektarów powierzchni.

DJI Mavic 3 Multispectral – Dron służący do wykonywania lotów nad uprawami w celu badania stopnia ich rozwoju. Dron oprócz 4 kamer multispektralnych wyposażony jest w dodatkową kamerę światła dziennego 20 MP, która pozwala na wykonywanie dużych map co pozwala na szacowanie szkód łowieckich. Wysoką precyzję lotu oraz danych zapewnia zintegrowany odbiornik RTK. Podczas jednego lotu można zebrać dane z powierzchni około 50-100 hektarów. Możliwe jest automatyczne wysyłanie wykonanych zdjęć do chmury obliczeniowej, która stworzy mapę z całego terenu.

DJI to największy i najpopularniejszy producent bezzałogowych statków powietrznych na świecie. Firma zarejestrowana jako Shenzhen DJI Sciences and Technologies Ltd. funkcjonuje pod nazwą handlową DJI. Na przestrzeni ostatnich lat DJI podzieliło się na mniejsze, wyspecjalizowane spółki dostarczające bezzałogowe systemy powietrzne dla wybranych grup odbiorców.

DJI Agriculture zajmuje się dostarczaniem komercyjnych dronów wyspecjalizowanych specjalnie dla rolnictwa precyzyjnego.

Firma Dilectro jest jednym z dwóch autoryzowanych dystrybutorów dronów z serii DJI Agriculture w Polsce. Posiadamy przeszkolonych przez DJI Agriculture instruktorów oraz serwisantów dronów rolniczych DJI Agras. Dedydując się na wdrożenie dronów rolniczych z nami, masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości wsparcie oraz pełen komplet niezbędnych informacji na wykorzystania dronów.

W ofercie DJI Agriculture znajdziemy dwa rodzaje bezzałogowych statków powietrznych, które służą do oprysku z powietrza o rozsiewania (seria Agras) oraz monitorowania pól uprawnych (Mavic 3 Mutlispectral). Całość uzupełniana jest przez oprogramowanie do tworzenia map multispektralnych DJI Terra oraz program do zarządzania DJI SmartFarm.

W ofercie Dilectro znajdują się m. in. drony:

www.ag.dji.com

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl