img

Umów się na bezpłatną prezentację

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Mavic 2 Enterprise Advanced

Inspekcje termowizyjne i akcje SAR wkraczają w nową erę dzięki nowemu modelowi drona DJI – Mavic 2 Enterprise Advanced. Dzięki kamerom termowizyjnym i wizyjnym o wysokiej rozdzielczości M2EA pozwala na wykonywanie nawet najbardziej wymagających badań z powietrza z dokładnością pozycjonowania na poziomie centymetra dzięki modułowi RTK. Kompaktowy rozmiar, szybkość i precyzja działania sprawia, że jest to idealny model zarówno dla wszelkich służb ratunkowych oraz dla pilotów dronów wykorzystujących bezzałogowce w inspekcjach z powietrza.

 • Roczne ubezpieczenie DJI Care w zestawie
 • Czas lotu do 31 minut
 • Zasięg do 6 km
 • Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód
 • Dedykowany kontroler z wbudowanym 5’5 calowym ekranem
 • Kamera 48MP z 32-krotny zoomem cyfrowym
 • Kamera termowizyjna o rozdzielczości 640x512 pikseli i odświeżaniu 30Hz
 • Zestaw akcesoriów (dioda, lampa, głośnik)
 • Szyfrowanie AES-256
Negocjuj cenę
PARAMETRY

Solidność i uniwersalność

31

Minut lotu

6

Kilometrów zasięgu

360

Omijanie przeszkód

640

Pixeli termowizja
KAMERA

Doskonałe parametry w kompaktowej obudowie

Wszechstronna kamera
Zoom x32 | Termowizja 640px
FUNKCJE

Zaawansowane funkcje AI

Kamera cyfrowa z 32-krotnym zoomem

Do tej pory takie parametry posiadały jedynie kamery z najwyższej półki, które dedykowane były do dużych dronów. Teraz jakość ta została przeniesiona do kompaktowej wersji bez utraty na jakości.

Druga kamera RGB (światła dziennego) wyposażona jest w matrycę CMOS 1/2” i możliwe jest aż 32-krotne cyfrowe przybliżanie obrazu. Takie parametry pozwalają na nagrywanie doskonałej jakości filmów i zdjęć z bezpiecznej odległości bez ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Dwie wysokiej jakości kamery w jednej obudowie

Kamera termowizyjna w M2ED posiada częstotliwość odświeżania 30Hz przy rozdzielczości 640×512, a pomiar temperatury możliwy jest z dokładnością do ±2°C. Obraz można przybliżać aż 16-krotnie dzięki zoomowi cyfrowemu.

Wykorzystując kamerę termowizyjną możliwy jest pomiar punktowy oraz w wybranym przez nas obszarze.

Nowa jakość kamery termowizyjnej

Nowa jakość kamery termowizyjnej widoczna jest gołym okiem na naszym nagraniu. W porównaniu do poprzedniej wersji drona Mavic 2 Enterprise rozdzielczość kamery termowizyjnej została zwiększona 4-krotnie. Również odświeżanie zostało ulepszone co wprost przekłada się na jakość obrazu.

Gotowy do pracy w mniej niż minutę

Niesamowicie lekka i modułowa konstrukcja pozwala na przygotowanie sprzętu do lotu w mniej niż minutę. Dron M2EA może lecieć z prędkością maksymalną do 72km/h i posiada najlepsze na rynku parametry dotyczące prędkości wznoszenia i opadania w swojej klasie. Z pewnością będziesz zachwycony tym jak wygodna jest praca z Mavic 2 Enterprise Advanced – ten dron dosłownie mieści się w dłoni.

Twoje dane zawsze bezpieczne

Czasem loty wykonywane są w okolicy krytycznej infrastruktury lub innych prywatnych miejscach. Z DJI Mavic 2 Enterprise Advanced nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo pozyskiwanych i przesyłanych danych – dron chroni Twoje informacje na kilka sposobów. Szyfrowanie AES-256 w komunikacji dron – kontroler to gwarancja tego, że nikt nie przechwyci połączenia ani pozyskiwanych informacji. Dron może pracować w trybie lokalnym – bez połączenia z internetem. Oprócz tego, dron wyposażony jest w wbudowaną pamięć wewnętrzną 24GB (którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD o pojemności do 128GB) do której dostęp może być chroniony wybranym przez Ciebie hasłem.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa w locie

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced zwiększa poczucie bezpieczeństwa w powietrzu dzięki systemowi 6-kierunkowemu wykrywania przeszkód. System AirSense odbiera sygnały z transponderów ADS-B z samolotów i śmigłowców i informuje pilotów drona o innych statkach powietrznych w okolicy. Akumulatory, które wykorzystywane są w M2EA posiadają system samoogrzewania dzięki czemu możliwe jest wykonywanie lotów nawet przy niskich temperaturach do -10°C. W dronie można wyłączyć wszystkie światła nawigacyjne – w tym wypadku dron będzie pracował w trybie dyskretnym.

Stabilna transmisja obrazu

DJI Mavic 2 Enterprise Advanced wykorzystuje do łączności system transmisji OcuSync 2.0, który umożliwia przesyłanie wideo w jakości HD oraz danych na odległość do 6 km. Dron może pracować na dwóch częstotliwościach – 2,4 GHz i 5,8 GHz i automatycznie wybiera to pasmo, na którym są mniejsze zakłócenia aby transmitować dane w najbardziej efektywny sposób.

Moduł RTK w dronie Mavic 2 Enterprise Advanced

Po instalacji modułu RTK oraz uzyskaniu połączenia dron może osiągać centymetrową dokładność pozycjonowania co zwiększa bezpieczeństwo w locie oraz przekazuje precyzyjniejsze informacja o położeniu. Liczba punktów po jakich można zapisać trasę po której dron poleci automatycznie zwiększono do 240, co sprawia, że bez problemu wykonasz nim nawet najbardziej skomplikowane operacje w różnym otoczeniu. Takie rozwiązanie może idealnie sprawdzić się przy wszelkich inspekcjach obiektów liniowych, które rozłożone są na długich odległościach (np. linie energetyczne, rurociągi). Moduł RTK nie znajduje się w zestawie z dronem. Jest to osobne akcesorium.

Dron dedykowany do inspekcji i akcji ratunkowych

Dron Mavic 2 Enterprise Advanced został stworzony z myślą o kilku branżach ale jego kluczowe cechy z pewnością będą najczęściej wykorzystywane we wszelkiego rodzaju inspekcjach przemysłowych oraz akcjach ratunkowych. M2EA będzie niezastąpionym narzędziem w rękach strażaków, ratowników oraz pracowników wykonujących techniczne inspekcje z powietrza.

img

AKCESORIA

Zestaw dodatkowych akcesoriów


Reflektor – Bardzo jasne źródło światła o jasności 2400 lumenów, który wspomaga pracę w nocy oraz przy słabym oświetleniu

Głośnik – O mocy 100 decybeli (w odległości 1 metra) jest w stanie przechowywać i odtwarzać zarówno przygotowane wcześniej komunikaty jak i nagrania wykonane podczas lotu.

Lampa ostrzegawcza - Dioda daje jasne stroboskopowe widoczne z 4,8 km światło, które zostało zaprojektowane zgodnie ze standardami US Federal Aviation Administration (FAA)

Akcesoria są standardowym wyposażeniem

img

Zestaw Mavic 2 Enterprise Advanced

W zestawie

– Dron Mavic 2 Enterprise Advanced
– Roczne ubezpieczenie DJI Care Enterprise Basic
– 1x Aparatura sterująca Smart Controller
– 1x Akumulator do DJI Mavic Enterprise
– 1x Głośnik
– 1x Beacon (dioda led)
– 1x Oświetlenie
– 1x Para zapasowych śmigieł
– 1x Ładowarka sieciowa
– 1x Walizka transportowa

Pozostałe akcesoria sprzedawane są oddzielnie

DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów Mavic 2 Advanced

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 4 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-01 | NSTS-05

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl