img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

+48 881 726 639 | agro@dilectro.pl

DJI AGRICULTURE

Agras T30

DJI Agras T30 zwiększa maksymalną ładowność drona opryskiwacza do 30 kg i podnosi skuteczność ochrony roślin w polu na nowy poziom. Rewolucyjne nadwozie pomaga zmniejszyć masę dronów rolniczych, jednocześnie osiągając znakomitą wydajność oprysku. W DJI Agras T30 wprowadzono wiele ulepszeń w zakresie obciążenia drona, wydajności oprysku, zasięgu rozpylania, bezpieczeństwa i inteligentnej kontroli.

 • Zbiornik 30 litrów.
 • Sferyczny radar dookólny
 • Poziom ochrony IP67
 • Podgląd w czasie rzeczywistym dzięki podwójnemu FPV
 • Automatyczna praca z dużą precyzją
 • System siewu 3.0
 • Oprysk pod zmiennym kątem
 • Ultra-szybkie ładowanie
Negocjuj cenę
DJI Agras T30

Najwydajniejszy dron opryskowy na rynku

Największa wydajność

Za pomocą Agrasa T30 pokryjemy do 97 hektarów w ciągu jednego dnia pracy. Oznacza to wzrost wydajności o 33% względem modelu T20.  Prędkość oprysku wynosi teraz do 8 litrów na minutę, a szerokość maksymalna sięga 9 metrów. DJI T30 wykorzystuje całkowicie nową technologię rozgałęziania, połączoną z AI i optymalizacją dwukierunkowego przepływu gaz-ciecz, dzięki czemu jego wydajność wtrysku jest dwukrotnie wyższa niż w poprzedniej generacji T20. Ramiona w modelu T30 są ustawione pod pewnym kątem co ma zapewnić dokładniejsze docieranie cieczy na rośliny.

Systemy bezpieczeństwa

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i niezawodność drona rolniczego DJI Agras T30, cała maszyna T30 osiąga stopień ochrony IP67, czyli trzy warstwy ochrony głównych komponentów; korpus jest wykonany z karbonu, a szerokość po złożeniu zmniejsza się o 80%. T30 wykorzystuje podwójne kamery FPV z wyraźnym widokiem z przodu i z tyłu. W mgnieniu oka możesz sprawdzić otoczenie bez odwracania drona. Dron Agras T30 jest wyposażony w reflektory o wysokiej jasności z przodu i z tyłu, co zapewnia wygodne wykonywanie lotów nocnych.

Radar sferyczny

Pod względem radaru, w porównaniu z radarem dookólnym 360° z T20, T30 dokonał przełomu. Agras T30 wykorzystuje pierwszy w branży sferyczny radar dookólny, aby zwiększyć kąt widzenia w górę, co pozwala uniknąć kolizji, takich jak przewody, aby osiągnąć wykrywanie dookólne, przy każdej pogodzie i każdym środowisku. Radar może wykrywać przeszkody we wszystkich kierunkach i przy każdej pogodzie, bez wpływu światła, mgły oraz może omijać lub omijać przeszkody autonomicznie, dzięki czemu latanie jest bezpieczniejsze.

FPV z przodu i z tyłu

DJI Agras T30 jest wyposażony w podwójne kamery FPV, dające wyraźny widok otoczenia z przodu i z tyłu. Operator ma do swojej dyspozycji również wysokiej jasności reflektory punktowe, które poprawiają widoczność, oświetlając trasę lotu w nocy zwiększając bezpieczeństwo pracy po zmroku. 4 diody z przodu oraz 4 diody z tyłu drona dokładnie rozświetlają okolicę lotu drona co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo podczas wykonywania nocnych lotów.

Wodoodporna, pyłoszczelna i antykorozyjna konstrukcja

Poziom ochrony dla całego drona wynosi IP67. Dron nie boi się stosowanej chemii, kurzu, nawozów, pyłów czy wody. Obudowa oraz elementy konstrukcji są pyłoszczelne i wodoodporne, a jednocześnie mocne i trwałe. DJI T30 będzie bez problemu pracował podczas opadów deszczu. Testy wykazały, że dron T30 radzi sobie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Nowe akumulatory T30

Żywotność nowej inteligentnej baterii T30 została znacznie poprawiona i wynosi teraz do 1000 cykli. Akumulator do T30 ma pojemność 29 000 mAh i jest wodoodporny i odporny na korozję. Wprowadzenie dodatkowych akcesoriów do DJI T30 wywołało wiele niespodzianek. Ładowanie jednego akumulatora trwa około 10 minut, przy wykorzystaniu inteligentnej 2-kanałowej ładowarki DJI. Do pracy przez cały dzień wystarczą więc tylko 3 akumulatory, jednak zaleca się aby wykorzystać większą ich ilość do wydajnej pracy.

System siewu 3.0

Nowy system rozsiewania o dużej wydajności 30 kg, dużej prędkości rozrzucania do 40-50 kg / min, szerokości rozrzucania do 7 metrów to prawdziwa rewolucja w rolnictwie. 1 tonę nawozu można rozsiać w ciągu 1 godziny. Monitorowanie masy w czasie rzeczywistym, wyposażone w czujnik przeciw obrotowy, dokładniejsze powiadamianie o ilości materiału to tylko niektóre z funkcji jakie dostarcza T30. Jak wszyscy wiemy, nawozy są silnie żrące. W nowym systemie rozprowadzania zastosowano wielowarstwową ochronę uszczelnienia olejowego, aby poprawić odporność na korozję i jednocześnie można go bezpośrednio myć wodą.

Smart Controller Enterprise 3.0​

Dedykowana do najnowszych dronów z serii Agras – aparatura Smart Controller Enterprise w wersji 3.0 posiada wbudowany 5’5 calowy, dotykowy ekran, za pomocą którego zaplanujemy trasę lotu naszego drona. Dzięki zastosowaniu ulepszonej technologii przesyłu – zasięg stabilnej transmisji wynosi do 5 kilometrów. Za pomocą jednej aparatury, możliwe jest sterowanie dwoma Agrasami jednocześnie. Kontroler można wyposażyć w odbiornik RTK, aby precyzyjniej ustalać punkty po jakich ma poruszać się dron.

PARAMETRY

Wysoka wydajność pracy

16

Ilość dysz

8

Przepływ (L/min)

10

Czas ładowania (min)

9

Szerokość oprysku (m)
DILECTRO ACADEMY

Certyfikat kompetencji dla pilotów DJI Agras T30

Kompleksowe szkolenie zgodne z programem Urzędu Lotnictwa Cywilnego i EASA, uprawniające do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Pilota bezzałogowych systemów powietrznych do maksymalnej masy startowej 25 kg. Wykonujemy analizę SORA oraz pomagamy w uzyskaniu zgody na wykonywanie lotów dronem powyzej 25 kg.

Kategoria 'SZCZEGÓLNA'
NSTS-02 | NSTS-06

  Masz pytania?

  Pobierz specyfikację w PDF

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl