img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Łukasz +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Aeroscope Mobilny

Aeroscope Mobile to urządzenie wykrywające drony firmy DJI w promieniu około 5km od miejsca gdzie rozstawimy wykrywacz. AeroScope pozwala operatorowi wykryć drony w danej przestrzeni powietrznej, zobaczyć informacje telemetryczne lotu i podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące bezpieczeństwa. Jeśli masz wrażliwą przestrzeń powietrzną, która wymaga tymczasowej ochrony, DJI AeroScope Mobile to doskonały wybór. Produkt przeznaczony wyłącznie dla służb.

 • Wykrywa drony DJI
 • Gotowy do pracy w kilka minut
 • Podgląd lotu drona oraz miejsca pilota na żywo
 • Archiwizacja i eksport zebranych danych
 • Zasilanie z akumulatorów lub sieci 230V
Produkt niedostępny

Mobilny identyfikator dronów

Dzięki zwiększonemu wykorzystaniu dronów konsumenckich i komercyjnych na całym świecie, DJI opracowało proste w użyciu, ale skuteczne rozwiązanie do wykrywania dronów – Aeroscope Mobile. Przenośna wersja wykrywacza dronów przekazuje informacje na temat położenia statków powietrznych DJI w promieniu działania urządzenia.

Aeroscope Mobilny

Wersja mobile wykorzystywana jest do zabezpieczenia terenów imprez masowych, małych obiektów strategicznych, lotnisk czy innych narażonych na wtargnięcie dronów lokalizacji. Dzięki szybkości działania w ciągu kilku chwil operator otrzymuje informacje na temat występowania BSP w miejscu gdzie rozstawiony zostanie Aeroscope Mobilny. Zasięg urządzenia wynosi do 5 kilometrów w terenie otwartym. Podczas naszych testów w terenie zabudowanym wykrywaliśmy drony latające w promieniu około 2,5 kilometra.

W pełni automatyczny i łatwy do wdrożenia

Uruchomienie Aeroscope wiąże się z kilkoma podstawowymi krokami. Pierwsze zadanie to otwarcie walizki i zamocowanie anten, które znajdują się w zestawie. Po tej czynności możemy uruchomić wykrywacz przytrzymując krótko czerwony przycisk. W ciągu paru chwil urządzenie będzie gotowe do pracy. Na wbudowanym ekranie pojawi się lokalizacja naszego urządzenia na podkładzie mapy satelitarnej.

Pełny zapis danych

W momencie gdy dron DJI znajdzie się w strefie działania Aeroscope użytkownik zostanie poinformowany o tym sygnałem dźwiękowym oraz zacznie migać odpowiednia dioda LED umieszczona na urządzeniu. Oprócz tego na ekranie pojawi się dokładna informacja na temat położenia drona oraz pilota. Po wykryciu drona w urządzeniu automatycznie zapisywane są logi z tego zdarzenia. Aeroscope odczytuje zarówno model i numery seryjne drona, a także pełną telemetrię z każdej sekundy od wykrycia. Odczyt przebiegu wykrytego lotu można w szybki sposób otworzyć na wbudowanym do aeroscope ekranie CrystalSky. Po zgraniu danych, możliwe jest generowanie raportów na temat wykrytych statków powietrznych.

Jakie dane odczytuje Aeroscope?

1. Identyfikator UAS

2. Pozycja UAS

3. Pozycja startu

4. Lokalizacja pilota

5. Kierunek lotu

6. Marka/model drona

7. Wysokość lotu

8. Prędkość lotu

Długa praca na baterii

Wykrywacz dronów Aeroscope może być zasilany dwoma akumulatorami TB50 lub za pomocą standardowego kabla AC do gniazdka. Gdy urządzenie zasilane jest 2xTB50 może pracować przez około 2 godziny. Posiada funkcję Hot-Swap co umożliwia wymianę akumulatorów bez konieczności wyłączania sprzętu.

Autoryzowany dystrybutor DJI Aeroscope w Polsce

DILECTRO SERVICES

Wdrożenie DJI Aeroscope

Istnieje możliwość modyfikacji urządzenia pod indywidualne potrzeby klienta wraz z opcjami zabudowy. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby poznać szczegóły. Umów się na darmową prezentację systemu DJI Aeroscope Mobile.

Usługa specjalistyczna
DJI Aeroscope | Mobile

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl