Bohemia Interactive Simulations jest globalnym producentem oprogramowania, który od ponad 20 lat specjalizuje się w dziedzinie rozwiązań symulacyjnych wykorzystywanych do celów szkoleniowych przez organizacje z sektora publicznego oraz prywatnego.

Firma korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych opartych o grach i doświadczonego zespołu inżynierów znajdujących się na całym świecie, aby tworzyć najwyższej jakości oprogramowanie szkoleniowe (symulatory) świata rzeczywistego.

Organizacja powstała w 2001 roku w Australii. Aktualnie Bohemia Interactive Simulations składa się z ponad 300 pracowników. Organizacja posiada swoje biura w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Czechach, Niemczech, Polsce oraz Australii. 

Aktualnie z rozwiązań dostarczanych przez Bohemia Interactive Simulations korzysta ponad 60 państw, które wykorzystują symulatory BIS do szkolenia swojego personelu obronnego. Każdego roku tysiące wojskowych oraz cywili szkoli się do realnych scenariuszy z wykorzystaniem produktów od Bohemia Interactive Simulations. Oprogramowanie oferowane przez BIS pozwala między innymi symulować wojny, klęski żywiołowe, pożary, poszukiwania osób zaginionych i wiele innych. 

Symulatory dostarczane przez Bohemia Interactive Simulations cechują się wysoką elastycznością – można je dowolnie dostosowywać do potrzeb danych służb/organizacji. Istnieje możliwość projektowania własnych scenariuszy treningowych, odwzorowywania otoczenia czy projektowania danych urządzeń/sprzętu specjalistycznego.

Misją organizacji jest wykorzystanie wybuchowego potencjału technologii do zrewolucjonizowania szkoleń i symulacji.

W ofercie Dilectro znajduje się najnowszy symulator:

www.bisimulations.com

×
img

  Jak możemy pomóc?

  Szybki kontakt

  Sprzedaż

  +48 881 726 601

  kontakt@dilectro.pl

  Szkolenia

  +48 881 726 648

  szkolenia@dilectro.pl

  Serwis

  +48 881 726 642

  serwis@dilectro.pl