img

POROZMAWIAJ Z NASZYM EKSPERTEM

Łukasz | +48 881 726 664 | lukasz.grzelak@dilectro.pl

UA Cast

Unikalne oprogramowanie dla drona Parrot ANAFI Ai do kontrolowania misji w czasie rzeczywistym w dowolnym miejscu na ziemi poprzez wielu współpracowników przy wykorzystaniu Internetu i wbudowanego w drona modemu sieci komórkowej 4G LTE.

 • Prosta i intuicyjna obsługa
 • Możliwość sterowania dronem z dowolnego miejsca na ziemi
 • Możliwość sterowania i obserwacji misji lotniczej poprzez wielu operatorów
 • Bezpieczna, szyfrowania łączność
 • Dostęp do filmów i zdjęć rejestrowanych przez drona
 • Pełna funkcjonalność aplikacji FreeFlight 7
 • Licencja na 3 lata
Negocjuj cenę

Nowy wymiar współpracy podczas operacji lotniczych

UA Cast to rozwiązanie dedykowane specjalnie dla drona Parrot Anafi Ai pozwalające zapraszać do współpracy wiele osób, które mogą połączyć się z dronem i obserwować, a także zarządzać przeprowadzaną operacją lotniczą za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej dostępnej na komputery lub aplikacji mobilnej na smartfony i tablety z Androidem lub iOS.

Zdalna kontrola dzięki łączności z siecią komórkową 4G

Aplikacja UA Cast pozwala na zdalne kontrolowanie drona z dowolnego miejsca na ziemi bez konieczności bezpośredniego połączenia z aparaturą drona. Wszystkie dane przekazywane są za pośrednictwem Internetu oraz dedykowanej chmury obliczeniowej. Łączność z dronem odbywa się dzięki sieci komórkowej 4G LTE.

 

Zdalny dostęp do materiałów rejestrowanych z drona

Dzięki aplikacji UA Cast wszyscy operatorzy posiadający dostęp do bezzałogowego statku powietrznego mogą wygodnie uzyskać dostęp do materiałów wideo i plików zdjęciowych zarejestrowanych podczas operacji lotniczej.

 

Model dystrybucji UA Cast

Rozwiązanie UA Cast dystrybuowane jest za pośrednictwem czasowej licencji na 3 lata od daty zakupu. W trakcie trwania licencji użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych opłat.

Prosta i intuicyjna obsługa

Aplikacja UA CAST jest oparta na Parrot FreeFlight 7, przez co użytkownicy dronów Parrot ANAFI Ai nie muszą uczyć się na nowo jej obsługi. Wdrożenie UA Cast jest proste, szybkie, wygodne i nie wpływa na jakość i komfort pilotażu. Rozwiązanie obsługuje wszystkie natywne funkcje dostępne w FreeFlight 7. Zdalny pilot musi jedynie pobrać aplikację UA Cast zamiast FreeFlight 7, aby korzystać ze wszystkich funkcji UA Cast.

Bezpieczeństwo danych w usłudze UA Cast

Wszystkie dane przetwarzane przez UA Cast są przesyłane w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem szyfrowanej sieci komórkowej. Dodatkowo producent wdrożył własne szyfrowanie, które zostało sprawdzone i audytowne przez podmioty przemysłowe. Wszystkie pliki są składowane w bezpiecznej chmurze, dostępnej tylko dla właścicieli Parrot ANAFI Ai z dostępem do rozwiązania UA Cast.

Praktyczne przykłady wykorzystania Parrota ANAFI Ai z oprogramowaniem UA Cast

 • Rozpoznanie sytuacji i przekazywanie informacji z powietrza do centrów zarządzania kryzysowego np. podczas pożarów, powodzi i innego rodzaju klęsk żywiołowych
 • Monitorowanie terenów miejskich przez funkcjonariuszy służb porządku publicznego z podglądem w czasie rzeczywistym przez inne jednostki terenowe
 • Sprawdzanie granic państwowych przez wykwalifikowanych pracowników znajdujących się w centrach dowodzenia oddalonych setki kilometrów od granicy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   Sprzedaż

   +48 881 726 601

   kontakt@dilectro.pl

   Szkolenia

   +48 881 726 648

   szkolenia@dilectro.pl

   Serwis

   +48 881 726 642

   serwis@dilectro.pl