img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Zenmuse X7

DJI Zenmuse X7 jest kamerą dla quadrocopterów DJI Inspire 2 oraz Matrice 200 v2. Wyposażona w matrycę 23,5 × 15,7 mm, posiada możliwość zmiany przysłony, ustawiania czasu migawki i czułości a także kontrolowanie ostrości przez aplikacje DJI. Jeżeli szukasz najlepszej kamery do filmowania z powietrza to X7 jest najlepszym wyborem.

 • Matryca Super 35mm
 • Rozdzielczość zdjęć 6016 × 4008
 • Rozdzielczość video 6K 23,976/30 fps
 • Wspiera CinemaDNG i Apple ProRes
 • ISO 100 - 25600


 • Negocjuj cenę
  Kamera 24 megapikseli

  Kamera filmowa 6K kompatybilna z Inspire 2, M200

  Rewolucja w filmowaniu z powietrza

  DJI Zenmuse X7 to kompaktowa kamera ze zintegrowanym gimbalem, zaprojektowana do tworzenia filmów najwyższej klasy. Zenmuse X7 posiada 24-megapikselową matrycę CMOS z 14-stopniową dynamiką tonalną, która oferuje rozdzielczość 6K w formacie CinemaDNG i 5.2K w formacie Apple ProRes. X7 jest również pierwszą kamerą lotniczą ze zintegrowanym mocowaniem, które umożliwia bezproblemową zmianę obiektywów. DJI Cinema Color odpowiada za precyzyjne zapisywanie kolorów. Najnowsze osiągnięcia pozwalają na wyznaczenie nowych granic i urzeczywistnienie kreatywności filmowców.

  Nowy system mocowania DL-Mount

  DJI zaprojektowało całkowicie innowacyjny system mocowania obiektywów. Dzięki wykorzystaniu nowatorskiej technologii FSI-Cu, matryca X7 posiada cieńsze połączenia, które pozwalają światłu dotrzeć do powierzchni światłoczułej pod większym kątem. To umożliwia zastosowanie mniejszego obiektywu z zachowaniem doskonałej jakości obrazu. Odległość pomiędzy matrycą a mocowaniem obiektywu (flange focal distance) w mocowaniu DL wynosi poniżej 17 mm – ok. 1/3 rozmiaru mocowania PL-Mount. Oznacza to, że X7 waży jedyne 630 gram z zainstalowanym obiektywem. Łącznie Inspire 2 z kamerą Zenmuse X7 ważą jedyne 4 kg, zachowując przy tym możliwość wykonywania tak samo złożonych ujęć, co konfiguracje ważące do 40 kg.

  System CineCore 2.1

  Zenmuse X7 obsługuje CineCore 2.1, dzięki czemu kamera umożliwia nagrywanie w jakości 6K przy 30 fps. Oprócz tego ulepszony system przetwarzania obrazu zmniejsza liczbę zniekształceń i szumów w materiale wideo. W ten sposób zachowanych zostaje więcej szczegółów, co w połączeniu z korektą poziomu ciemności pozwala nagrywać profesjonalne materiały filmowe.

  DJI Cinema Color składa się z nowa krzywej D-Log oraz pełnej palety kolorów RGB D-Gamut. D-Log z 15 stopniami dynamiki tonalnej został zaprojektowany z myślą o profesjonalnej kinematografii (dwa stopnie więcej niż Zenmuse X5S). Nawet w słabych warunkach oświetleniowych X7 wciąż może zachować zdumiewającą ilość szczegółów w obszarach zacienionych i podświetlonych, dzięki czemu filmowcy mogą w pełni wykorzystać swoją kreatywność w trakcie obróbki materiału. D-Gamut obejmuje całą paletę kolorów DCI-P3, która jest powszechnie stosowana przy produkcji filmów

  Zaprojektowany z najwyższą dbałością o szczegóły

  DJI oferuje cztery główne obiektywy zaprojektowane pod mocowanie DL-Mount z długością ogniskowej od 16 mm do 50 mm i rozdzielczością do 6K. Wykonane z włókna węglowego obiektywy zostały zaprojektowane przez światowych ekspertów w dziedzinie optyki z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, specjalnie na potrzeby najwyższej klasy matrycy w kamerze Zenmuse X7.

  DILECTRO ACADEMY

  Szkolenie specjalistyczne z wykorzystania Zenmuse X7

  Skorzystaj z naszego szkolenia specjalistycznego z wykorzystania kamery Zenmuse X7 w projektach filmowych. Nauczymy Cię wykonywać filmowowe ujęcia oraz montować filmy na najwyższym poziomie.

  Szkolenie specjalistyczne
  Zenmuse X7 | Filmowanie

   Masz pytania?

   ×
   img

    Jak możemy pomóc?

    Szybki kontakt

    Sprzedaż

    +48 881 726 601

    kontakt@dilectro.pl

    Szkolenia

    +48 881 726 648

    szkolenia@dilectro.pl

    Serwis

    +48 881 726 642

    serwis@dilectro.pl