img

Porozmawiaj z naszym ekspertem

Kamil +48 881 726 601 | kamil.plewka@dilectro.pl

DJI ENTERPRISE

Zenmuse Z30

Zenmuse Z30 to pierwsza kamera w ofercie DJI zezintegrowanym 30-krotnym zoomem optycznym i 6-krotnym cyfrowym. Jest ona przeznaczona dla platform z serii Matrice. Kamera Zenmuse Z30 został zaprojektowany do przeprowadzania inspekcji oraz kontroli z powietrza z zachowaniem znacznego dystansu od obiektu zainteresowania, dzięki czemu operator nie musi poświęcać dodatkowego czasu na precyzyjny nalot, m. in. podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych lub ze względu na zakłócenia elektromagnetyczne, oraz eliminuje jednocześnie ryzyko kolizji z obiektem poddanym kontroli.

 • 30-krotny zoom optyczny
 • Nagrania w 1920x1080 25/30 fps
 • Matryca CMOS, 1/2.8"
 • Jakość zdjęć: 2,13Mpx
 • Rozdzielczość zdjęć 640×512/ 336×2566


 • Negocjuj cenę
  Kamera RGB

  Kamera z 30-krotnym zoomem optycznym

  Kamera z zoomem do drona DJI

  Z30 idealnie nadaje się do przeprowadzania kontroli takich urządzeń jak np. turbiny wiatrowe, stacje wysokiego napięcia, stacje przekaźnikowe telefonii komórkowej oraz ich elementów, w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń a także znajdzie zastosowanie w służbach ratowniczych i prewencyjnych.

  Niesamowite przybliżenie obrazu

  Podczas 30-krotnego przybliżenia optycznego oraz 6-krotnemu cyfrowemu Zenmuse Z30 daje łączne powiększenie obrazu na poziomie 180x w rozdzielczości Full HD 25/30 fps a dodatkowe inteligentne tryby kamery jak np. One Key to 1x Image, Defog, oraz wiele innych, poszerzają jego uniwersalność. Natomiast funkcja TapZoom umożliwia powiększenie wybranego obszaru widocznego na podglądzie z jednoczesnym wyostrzeniem obrazu.

  Dokładna stabilizacja obrazu

   
  Duże przybliżenie oznacza wizualne wzmocnienie każdego ruchu kamery, dlatego też stabilizacja jest bardzo ważnym elementem. Kamera DJI Z30 posiada technologię stabilizacji gimbala firmy DJI o dokładności 0.01° przy zachowanej precyzji kontroli. Pozwala to na inspekcje ze znacznej odległości bez znacznej straty jakości.
   

  Wykorzystanie kamery Zenmuse Z30

  Kamera Z30 sprawdza się przy wykonywaniu inspekcji trudno dostępnych obiektów takich jak na przykład stacje przekaźnikowe, turbiny wiatrowe czy mosty. Dzięki dużemu przybliżeniu jakie oferuje Z30, możliwe jest dojrzenie wielu interesujących nas szczegółów bez ponoszenia ryzyka związanego z utrzymaniem odpowiedniej odległości od badanego obiektu. 

  Dilectro ACADEMY

  Szkolenie specjalistyczne z wykorzystania Zenmuse Z30

  Skorzystaj z naszego szkolenia specjalistycznego z wykorzystania kamery Zenmuse X30w przeprowadzaniu inspekcji termowizyjnych lub akcji SAR. Dowiedz się jak skutecznie wykorzystywać kamery z przybliżeniem w przemyśle.

  Szkolenie specjalistyczne
  Zenmuse Z30 | Inspekcje | SAR

   Masz pytania?

   ×
   img

    Jak możemy pomóc?

    Szybki kontakt

    Sprzedaż

    +48 881 726 601

    kontakt@dilectro.pl

    Szkolenia

    +48 881 726 648

    szkolenia@dilectro.pl

    Serwis

    +48 881 726 642

    serwis@dilectro.pl